Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívhez szóló kutyás élménye...

Szívhez szóló kutyás élménye valakinek?

Figyelt kérdés

Nem szomorú, csak ami azt az "úristendeszeretemakutyámat" érzést kelti az emberben:)

Saját tapasztalatok érdekelnének:))


2011. aug. 14. 23:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyszer felmásztam a szénapadlásra a létrán, hogy vigyek az anyjának egy kis halat. A ciciccre nem jött, ezért elkezdtem utánozni egy pár napos kiscica nyivákolását. Ezt meghallotta a kutyám, aki azt hitte, hogy valami baj van. Három lábbal fent volt a létrán, akkor gyorsan lemásztam, nehogy leessen. Íme a bizonyíték, hogy egy kutyának nincs akadály, ha a gazdi "veszélyben" van! :D
2012. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
utolsó: egy kiscica anyjának vittem halat, ezt véletlenül kihagytam :D
2012. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

# 20

nem kötekedésképp, de egy lábtörésbe nem szoktak belehalni az emberek.

2012. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Fannybaba8 ***** válasza:
utolsó.: Az egy dolog de kb 3-4 km-re az otthonunktól eltörik a lábad és a kutyád visszamenne segítségért nem gondolnád hogy megmenti az életedet??Ráadásul télen volt és még térerő sem volt hogy felhívjak bárkit is!!
2012. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!