Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szavazás! Melyik kutyát...

Szavazás! Melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés

Látom sokan mások kérdeztek itt ebben a témában,bő válaszokat is kaptak rá, igazából nekem egy kérdésre kéne a válasz. Ezért szavazásra bocsátom:


Lakásba 9órás munkarend mellé.

Staffbull vagy Amstaff?


2011. aug. 16. 11:44
1 2 3 4
 11/35 compactegon ***** válasza:
ja igen: staffbull, bár amstaffom van, a bull ritkább. én is vacilláltam, melyiket vegyem először :)
2011. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és persze várom még az újakat.

A tenyésztő imádja a kutyáit és vett már vissza kutyát mikor látta, hogy nem jó irányba nevelték.Az hogy való e nekünk azt úgy értem, hogy mentünk és megyünk a szülőket sétáltatni és azt figyelte , hogy hogy bánok vele. A kutyától nem félek, sőt pár perc után össze vissza futkoztunk és kergettük egymást, inkább a következetességet kell tanulnom kicsit :) Meg kordában tartani ha rosszalkodni akar.

2011. aug. 16. 12:43
 13/35 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 2:1 Staffbull
2011. aug. 16. 12:44
 14/35 compactegon ***** válasza:
akkor félreértettem, így más a helyzet :) ráadásul úgy néz ki, a tenyésztő is a jobb fajtából való.
2011. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Igen én is azért gondoltam rá, mert láttam, hogy következetes, erős de szerető gazdi és nem mindegy neki kihez kerülnek a kutyusok, ráadásul az összessel tartja a kapcsolatot. Így nekem is jó tanulmány őt figyelni és a fajtát is kipróbálni a szülők által.
2011. aug. 16. 12:51
 16/35 anonim ***** válasza:
amúgy az amstaff és a staffordshire terrier nem ugyanaz?
2011. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
az amstaff amerikai staffordshire terrier míg a másik kutya a staffbull staffordsire bull terrier :)
2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Igen pontosan, termetben és vérmérsékletben is különböznek

Nekem pont az a gondom, hogy termetben a staffbull míg vérmérsékletben az Amstaff kellene

2011. aug. 16. 13:16
 19/35 anonim ***** válasza:
Amstaff
2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Az amstaff tucatkutya lett pedig szerelmes vagyok a fajtába de ha kettő közül kell választani staffbull...amstaff colt a családban Cuba de hát megkaptuk mikor sétáltunk hogy harci kutya..még a légynek sem tudna ártani..meg hogy na még egy ilyen dög..:/
2011. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!