Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem engedik, hogy kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy Angol cocker spánielt,de a szüleimnek a fő oka az,hogy mit csinálunk vele,ha nyaralni megyünk,és az,hogy hol lesz a helye... stb. Nagyon szeretném őket meggyőzni.
2011. aug. 16. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10: Nem jött be, volt kutyánk, nem is egy gyerekkoromban.

Ezért tudom, hogy mivel jár. És bizony a meló az anyukámnak jutott, csak ő - mint abban a korban sok nő - háztartásbeliként volt otthon egész nap és nem volt nagy trúváj a nagymamámmal együtt a 120 négyzetméteres lakást csili-vili tisztán tartani és estére meg vacsorát csinálni és sütit sütni. Nekem meg reggelente arra sem volt időm, hogy tisztességes sminket rakjak fel magamnak, hogy ne úgy nézzek ki mint egy zombi, hanem a munkahelyemen meg tudjak jelenni, lehúztam egy teljes munkanapot, majd rohanás a suliba, este a lakást kellett összerántani, kaját csinálni, gyerekekkel foglalkozni, stb.

Amiért persze nem leborulást meg emlékplakettet várok, csak egy kis megértést, hogy néha-néha szerettem volna egy picit magammal is foglalkozni, pl. lábfürdőt venni, tornázni, stb. Így sem jutott időm semmire soha, és előfordult olyan, hogy éjjel a szőnyegen a számlákat rakosgattam és ott, ruhástól a földön elaludtam a fáradtságtól. És bizony ilyen élethelyzetben nem az a vágya az embernek, hogy plusz feladatokat és felelősséget vegyen a nyakába.

2013. jan. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy nem elég szerintem, ha tanulás után kiviszed játszani. Én reggel is kiviszem, hogy ne a lakásba kakáljon :)
2013. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!