Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről befogadott kutya?

Menhelyről befogadott kutya?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát de sajnos nincs pénzem fajtatisztára ezért gondoltam örökbe fogadok egyet a menhelyről.Menhelyen találtam néhány fajtatiszta kutyát mit gondoltok olyan problémák lehetnek velük mint amit a szaporítótól vett kutyákkal lehetnek? Ha van valakinek tapasztalata keverék kutyákkal szívesen meghallgatnám itt gyk-n mindig csak fajtatiszta kutyákról van szó.
2011. aug. 17. 00:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem keverék a kutyám (stafi)!

És volt fajtatiszta és keverék kutyám is!

A fajtatiszta:5 évig élt!

a keverék:10!

A keverékeknek erősebb az imunn rendeszerük!

szerinetem!

Most is keverékem van nekem nem kell fajtatiszta!!

Mind1 hogy korcs,keverék ,fajtatiszta ő egy életre a legjobb barátod marad!100%

2011. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szia!

Nekem 3éve miután elpusztult az öreg keverék kis "családtagunk",kicsit szorongva fogadtam örökbe egy szintén keverék öregebb kutyust(ő már nem kelett senkinek :(! ).Attól tartottam,hogy nem fog úgy kötődni!De ez messze nem így lett.Sose láttam még ilyen érzékeny,ragaszkodó,hálás kis jószágot!!!Bármit megtenne értünk és,hogy velünk lehessen!Minden simogatásért nagyon hálás és könnybe lábadnak a kis szemei,néha halk folytott hangon sirdogál,amikor becézgetjük,szívbe markoló.De imád játszani a gyerekekkel is,féltő szemekkel kísérgeti Őket.

Ő kb.fél évet várta vissza a gazdiját két település között,nagyon rossz állapotban vitték be a menhelyre,ott 1,5 évet töltött.

2011. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tegnap éjszakai vagyok :)

Nagyon aranyos a kutyus, akit kinéztél! Ő az enyém:

[link]

Ez a kép nem sokkal azután készült, hogy hozzánk került, itt eléggé le van nyírva a szőre, azóta már jól megnőtt. Kb. olyan hosszú, mint egy border collie-nak, vagy talán egy kicsit rövidebb annál.

2011. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jobbak, vagy erősebbek a keverék kutyák, illetve mégis. Egy felnőtt keverék kutya, aki túlélte az utcát, a menhelyet, a bánatot, az éhezést, a gazdátlanságot, az erősebb, mint sok más keverék társa, aki ezekbe már belehalt volna.

Persze a keverékeknél kisebb az esély a beltenyészetre is, ezért is jobb a genetikájuk általában.

2011. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Aranyos kutyád van :)
2011. aug. 17. 13:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem nagyon édes kutyus akin most gondolkodsz,és még az 5 hónap bőven nem nagy kor...egyébként azért is ajánlok még kicsit mert ő hosszabb ideig marad társad mint egy 10+os.És aki linkelte a kutyusát,az is nagyon édes (:
2011. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!