Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Westie kisgyerek...

Labrador vagy Westie kisgyerekek mellé kertesházba?

Figyelt kérdés
2 kisgyermekem van és nagy családiházban élünk,de nagy kerttel.Ez a két fajta nagyon tetszik nekünk.Melyiket ajánlanátok gyerekek mellé?Sokat sétálunk,kirándulunk a kutyus kint és bent is lehetne.
2011. aug. 17. 11:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Általánosságban elmondható, hogy a szukák nyugodtabbak, ivartalanítva főleg.
2011. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem labrador szukát válassz és mindenképpen legyen ivartalanítva.mert akkor nem tüzel és nem lesz váratlan alom.az etetéssel vigyázz mert könnyen elhízik.csípő és könyök diszpláziára hajlamos.és csak törzskönyveset vegyél.
2011. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen,ivartalanítva mindenféleképpen lenne,mert nem akarunk "véletlen" szaporítóvá válni. :)

Milyen fajta tápot ajánlotok a Labradornak,melyik az amiben minden benne van aminek lennie kell?

2011. aug. 17. 12:53
 14/17 A kérdező kommentje:
Találtam már szimpatikus tenyésztőt neten,még beszélni kell vele hogy számára szimpatikusak leszünk e és el akar e adni számunkra kölyköt.Nyilván megtudakoljuk tőle,hogy a szülők szűrtek e. Van e más szűrés amit fontos még megkérdezni(szem betegség esetleg epilepszia mert ilyet is hallottam)?
2011. aug. 17. 13:07
 15/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:acana kölyök táp

Acana Puppy Large Breed


felnőtt táp:Acana Adult Large

2011. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
na meg van a kutyus?
2011. szept. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Handballlove ***** válasza:
Labradort ajánlom! Ahogy a többek szerint, a labrador hűségesebb,okosabb és sokkal jobban kitart az ember mellet. Persze a westie is cuki, de nem képes annyit megtenni a gazdiért. A labradornak nagy a mozgás igénye, de attól nem kell nagyon hosszútávon sétáltatni. Nekünk 1 fekete szuka labradorunk van, és senkit sem bánt, de amikor egyedül voltam itthon és jöttek hozzám, akkor nem engedte be őket, egyszerűen nem bírtak be jönni annyira ugatott és morgott. Ez azt bizonyítsa, hogy nagyon barátságos kutya,de amikor a gazdit védeni kell, akkor véreb lesz belőle.
2016. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!