Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Függő vagyok? Ez rossz vagy jó?

Függő vagyok? Ez rossz vagy jó?

Figyelt kérdés

Imádom a kutyákat! Kutyás a tolltartóm, a ceruzám mindenem... És Állatorvos, és Kutyatenyésztő szeretnék lenni

Ez normális? Kiméljetek a értelmetlen válaszoktól! De tényleg ez normális?? Mert nem tudom hogy dilis vagyok-e?

9/L


2011. aug. 17. 12:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
12:17 ti is?? bár mi nem kilenc éve csak 6...
2011. aug. 17. 14:27
 12/22 anonim ***** válasza:
igen mi is :) 10 évesen kaptam kutyát ő sajnos meghalt 2 évesen és most 2 évre rá lesz egy ujabb kutyám :) nagyszerű érzés mikor valakinek van egy kutyája és az én bnőim sem szeretik a kutyákat sajnos :)
2011. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat! ja és mindent a kutyákról!!!
2011. aug. 18. 12:31
 14/22 anonim ***** válasza:

Kb. 4 éves korom óra(azaz 13 éve) imádom őket,a kedvenc állataim,rengeteget tanultam és olvastam róluk,a viselkedésükről,az eredetről,a fajtákról.(Kb. azóta ezt csinálom,mióta tudok olvasni.:D)Szóval szerintem is normális.(Mondjuk sztem az a nem normális,ha valaki nem szereti a kutyákat...:D)

Egyébként sosem foglalkoztam a barátnőim,stb. véleményével ezzel kapcsolatban,mert én szerelmes vagyok beléjük és kész,ők meg nem érdekelnek.:D

17/L

2011. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ó,de jó de a fiúk nem szeretik őket tudom hogy igen csak nem írtak...:( :) nemtom melyik XD
2011. aug. 18. 16:17
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Normális persze :) Jó dolog, hogy szereted a kutyákat!!

Az is jó, hogy állatorvos szeretnél lenni, de az hogy kutyatenyésztő az már kevésbé, én inkább a menhelyi kutyákon segítenék, tenysztő van elég, viszont a menhelyi és a gazdátlan, éhező, kóbor, megkínzott kutyáknak minden segítség elkel...

2011. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
a kóbor kutyákat befogadom és ha nem jelentkezik senki akkor megtartom :))
2011. szept. 3. 15:33
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom de attol még nem lehetsz állatorvos h imádod a kutyuskákat meg a cicuskákat meg netán a lovakat...azért ennél sajna több kell ..bocsi, mert egy állatorvos nem félhet a kígyóktól, krokodiloktól, patkányoktol. és egy orvos nap mint nap jár sintértelepre kutyákat elaltatni, boncolni(pl békát,kutyát ,lovat meg mindent)szóval nem elég az hogy imádod a kutyákat. deha ezek ellenére is az akarnál lenni akkor ne add fel
2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
viszont arra számítanod kell hogy az állatorvosi egyetem kőkemény!
2011. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 12 éves vagyok. Mindenem kutyás. ceruza füzet vinyetta, képek a szobámban és a falimatricák is! + szőnyeg függöny a lámpa, és nemsokára kutyát is kapok. ja és én is állatorvos és kutyatenyésztő szeretnék lenni.

2011. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!