Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz erről a kutyáról?

Mit gondolsz erről a kutyáról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a Boston Terrierről? Ritka Magyarországon? Van valamelyikőtöknek? :)

Aki esetleg nem ismeri:

[link]

[link]


2011. aug. 18. 21:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

02:42-es! Köszönöm,hogy írtál a fajtáról(és persze,köszi mindenkinek a kommenteket),és a saját tapasztalataidról,nagyon sajnálom a kutyádat! :(

Én még most nem szeretnék még egy kutyát,nekem is van egy 1éves boxerem,egy 2,5 éves francia bulldogom,és egy lassan 6 éves bordeaux-i dogom,egyenlőre még nem állok készen,hogy bővüljön a "család" :) ,csak nézegettem én már régebben is a Boston terriereket,már akkor is tetszettek,de tegnap láttam egy filmben,és egyszer majd be kell szereznem egyet! :)

2011. aug. 19. 06:52
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutyák. Én már lattam élőben is egy időben akartunk de beszélgettünk egy tenyésztővel és meg se lett mert nem ilyen igényű kutyát kerestünk ja és a mérete se volt jó nekünk.
2011. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki, de vigyázz a rövid orrú terrierek nagyon tudnak ám horkolni :)
2011. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A francia bulldogomnál nem jobban! :D Egymaga olyan mint egy vaddisznó "csürhe",be is szereztem füldugót..... :)
2011. aug. 19. 09:56
 15/19 anonim ***** válasza:

felkészült, tapasztalt magas energiaszintű gazdiknak ajánlott aktív, gyors reagálású terrier, hiba lenne külsőségek alapján választani

a karaktere kb. mintha egy francia buldogot és egy pit bullt raktál volna össze...viszonylag ritka fajta, az alap természete miatt nem is lesz divatkutya:)))

2011. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mint már írtam 3 kutyám van,sosem voltam az a fajta akinek azért kell egy kutya,mert divat,vagy mert hú de kis cuki-muki. :)
2011. aug. 19. 11:22
 17/19 compactegon ***** válasza:
van egy kutyás cimbim, neki van egy fekete-fehér. első haverjai között volt a kutyámnak. visítva játszik, mivel süket, de halál jó fej .)
2011. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép. Azt nem tudom, hogy ritka e Magyarországon.
2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Nem régen voltam kutyakiállításon és ott csak 1-et láttam. Én akartam ilyen kutyát egy időbe csak olvastam hogy nagyon kényes a gyomra és beteges....
2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!