Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csalta el a szomszéd a...

Miért csalta el a szomszéd a kutyámat, miért volt ez jó neki?

Figyelt kérdés

Mert ezt mondják. Csak, azt nem értem, mikor a hülye szomszédom elment sétálni, a kutyám meg ismeri, és szereti, ha simogatja, és kimászott utána a kerítésen. A hülye szomszédom, meg látta, és nem hogy szólt volna., vagy vissza hozta volna, hanem ketten elmentek sétálni. Persze Ő felszállt a buszra, a kutyát meg ott hagyta a megállóban.... -.-' Otthon sem voltam, csak mikor kerestem a kutyát, megemlítette, hogy "ja, eljött velem sétálni, aztán azt hittem haza megy, mikor felszálltam a buszra..."

Nagyon mérges lettem. Elmentem keresni, és vagy 40 utcával arrébb találtam meg, ott szaglászott. Persze örült nekem,., de nem is tűnt kétségbe esettnek, hogy olyan helyen volt, ahol még sosem járt.

Azóta megcsináltam a kerítést, a szomszéd még csak azt se mondta, hogy bocs, vagy valami. Azóta nem engedem, hogy hozzá érjen a kutyámhoz.

De, komolyan miért volt ez jó neki, hogy elmegy a kutyámmal, és felszáll a buszra?


2011. aug. 20. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Hat... legalabb megcsinaltad a keritest. De most komolyan, miert gondolod, hogy masnak kellene vigyazni a te kutyadra?

Irod: "othon sem voltam". Innentol mit csinaljon?

Azt hitte, ha kimaszkal, majd vissza is fog maszkalni. Hat nem.

2011. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem "csalta" el,csak a kutya utána ment.Szóval nem ő a felelős.A kutya a felelős.
2011. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát figyu..... erre nem tudok választ adni de tényleg.... van akinek ez tetszik és ezért csinálja. De hülye emberek mindenhol vannak! nekünk meg a szomszéda macskákat vitte el "játszani" de aztán vissza se hozta.... egyszer én mentem leordítani hogy most azonnal adja vissza a macskát. (mert lehetett hallani hogy valami nyávog bentről) na és persze rögtön visszaadta a macskát és egy pár évig nyugton volt aztán meghalt.... és azóta "furcsa módon" nem tűnnek el a macskák....
2011. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem a szoméd ment el a kutyáddal, hanem a kutya a szomszéddel. Szóval itt nálad van a bibi, mert örülhetnél neki, ha a szomszéd segítőkész, deha nem, akkor semmiféle jogalapod nincs ezt elvárni tőle! Ha nem érdekli a kutyád akkor nem érdekli, nem az ő felelőssége.
2011. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

10:39


de nem lehet olyan hülye hogy nem viszi vissza!

2011. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Ó és nekem volt egy kutyám,amit egy hétig nem láttam és utána jössz vissza 1-2 karcolással.Szóval nem kell nagyon félni.kb. 75% hogy vissza jön.25% hogy nem jön vissza de ennek kicsi az esélye.Amúgy városban laksz?
2011. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
58%
Szerintem semmi rosszat nem tett a szomszédod. Nem vagy otthon, megy utána egy kutya. Most mit csináljon szegény, rugdossa vissza hozzátok vagy mi? Akkor meg az lett volna a baj, hogy bántalmazta. Szerinted mit kellett volna tennie?
2011. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Végülis azt is megtehette volna a szomszédod, hogy miután kiment hozzá a kutya, kihívja a sintéreket és elviteti..


Megértelek téged is, aggódsz a kutyádért, én is aggódok az enyémért, de eddig miért nem csináltattad meg a kerítésed? Pl elmegy a házatok elött egy kiskutya meg a gazdája, a kutyádnak nem szimpi a kiskutya, kijut az utcára és széttépi a kiskutyát, sőt még a gazdáját is megtámadhatja! Már rég meg kellett volna csináltatnod a kerítést, ha tudtál róla, hogy ki tud szökni a kutyád!

2011. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Talán felhívhatott volna, mert nem voltam otthon, de nem messze egy közértben voltam. Nagyon is jól tudja a telefonszámomat.

De, majd ha a 7 éves kisgyereke kimegy az utcára, és eljön velem sétálni, lehet, hogy én majd a metróállomáson hagymot ott.

2011. aug. 20. 10:55
 10/16 A kérdező kommentje:

"ha tudtál róla"

HA tudtam VOLNA róla! De, nem mert hónapokig kisem ment az utcára, csak ha sétálni mentünk együtt!

2011. aug. 20. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!