Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mindenkinek Labrador,...

Miért mindenkinek Labrador, német juhász, pitt, staffi, corso?

Figyelt kérdés
Mostanába szinte mindenki ha kutyát szeretne akkor ezek jönnek gondolkodóba: Labrador, Golden retriver,Német juhász, Staffi, Pitbull, Yorki, Berni pásztor, Cane corso. Annyi gyönyörű kutya van, több százezer külömböző fajta közül lehet választani, akkor miért látom mindenhol ugyanazt? Mert okos és jó? Mert a többi nem az? Lassan kiráz a hideg tőlük. Pluszba még kezdenek elkorcsosulni, a rossz tenyészettől. A német juhász külsőre, és idegileg is már teljesen KO. Goldenbe most bejött az agresszivitás, Labiba könnyen elhízás, egy csomó betegségük van már, és tovább tenyésztik. Tényleg, a német juhász már teljesen elkorcsosult, egy szép kutyát sem láttam manapság. Igen, engem kicsit idegesít, bár az én kutyám sem egy álom, de altatás elől volt mentve, Uszkár, minél öregebb annál makacsabb.:)
2011. aug. 22. 13:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Gabica27

"És ráadásul okos is, nem kell a szájába rágni a dolgokat, mint ezeknek a fajtáknak"


Sajnos az én yorkshire-omnak bizony meg kellett tanítani, hogy a járdán megállunk, és nem eszünk fel a földről semmit. Kész szerencse, hogy Neked olyan kutya jutott, ami magától tud dolgokat, és nem kell tanítani.

2011. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

az első néhány kommentben olvastam,hogy elkorcsosult a német juhász és stb..

butaság! 2hónapos német juhászom van, az első kutyám az ebből a fajtából volt. gyönyörű a kicsi is és a hajdani is! csak megfelelő tenyésztőtől kell venni!!


mindenki olyat vesz magának,amilyen neki tetszik..nehogy már te akard megszabni ^^

2011. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!