Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatmenhelyeken vannak 5-6-7...

Állatmenhelyeken vannak 5-6-7 hetes kiskutyák? Ti voltatok már menhelyen? Aranyosak a kutyusok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
20:02-es vagyok,ne haragudj, kicsit belekevertem az egyik hozzászóló "történetét", azért mondtam,hogy ne vesd el a menhelyes ötletet az első rossz tapasztalat miatt. Bocsi!Akkor csak annyi,hogy nagyon aranyosak a menhelyes kutyák és náluk hálásabbat nem találsz!+A legtöbb keverék, ők általában egészségesebbek. És mindegyikük egytől egyig nagyon megérdemelné,hogy szerető gazdira találjon az eddigi vélhetőleg nem túl fényes élete után.
2009. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindegyiken!Ha esetleg anya kutyát találtak kölykökkel akkor leet, vagy valami más oknál fogva!A menhelyen vannak sokkl aranyosabb kutyák is mint amiket veszel(fajtatiszta), lehet, hogy sokkal szelídebbek és nyugisabbak leélt életük tapasztalatai miatt(verték,éheztették)!Persze szoktak vini kiskölyköket is akiket nem tudnak hova vinni,eladni, mert esetleg keverékek!

2009. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!