Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen hülye már?

Ez milyen hülye már?

Figyelt kérdés

[link]

Legalább venné a fáradtságot, hogy utánanéz és normálisan leírja a fajta nevét...és még van pofája 20.000-t kérni a kutyákért mikor látszik, hogy egy igénytelen szaporító.


2011. aug. 24. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Aki innen vesz kutyát, meg is érdemli...
2011. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Olvastam nemrég egy nagyon régi, kutya-tenyésztéssel kapcsolatos könyvet. A szerző azt írta hogy gyakorlatilag bármiféle tenyésztőtől szabad kutyát venni ha megfeleő jószágról van szó, egyet kivéve: aki a haszonért tenyészti az állatokat. Nyilván a kiskutya etetését, oltását, chipét, papírjait ki kell fizetni az árban (mondjuk ez nem ezekre a kutyákra vonatkozik, mert ezeknek nincs ilyesmilyük), de pl. az én kutyám is olyan hogy törzskönyves, fajtatiszta, minden papírja megvan, mégis a magyar fajtaklubban divat lett azt mondani hogy akitől én vettem a kutyát az szaporító (és ezért nem is ismerik el azt a tenyésztőt). Hiába volt a kutyám vérvonalában korábban több díjnyertes eb, hiába teljesítenek jól munkavizsgán, hiába ad bele mindent a tenyésztő, egyszerűen mivel a fajtaklub vezetőségének személyes problémai vannak vele kikiáltottak hogy szaporító és ezzel el is intézték (pedig ő sokakkal ellnetétben tényleg nem pénzért csinálja). Szóval ezért kell óvatosan bánni a "szaporító" szóval, ne mondjuk rá mindenre.
2011. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, aki a hirdetést feladta az nem hülyébb egy kicsivel sem ,mint te ,ha észre vetted volna akkor rájöttél volna, hogy ez a szöveg tájszólással van írva , mindenki olyan árat ír ki a tulajdonára amilyet akar! Ja neked sok a 20.000 ? miért te mi vagy? igénytelen kötekedő.
2011. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Az ember valóban beszél tájszólással, de nem ír!

Ez hemzseg a helyesírási hibáktól, tehát nem véletlen elírásról van szó, és ha a tájszólásnál tartunk, akkor nem hetisek, hanem hetissek, ugyanis így mondják.

Ha vki "tenyészt", akkor is illik tudni, hogy kell leírni a fajta nevét.

Szóval ezek a kutyák garantáltan fajtiszták, de hogy fajtatiszták...

Mindig kiakadok az ilyen embereken, mint ez a hirdető...

2011. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na látod ehhez kell, az intelligencia és némi ész .hogy megtanuljon írni,de ha már a jó Istentől ezt nem kapta meg amiről ő nem tehet. Neked ezért nem kellett volna lehülyézni,de mivel ezt megtetted te sem vagy más kedves kérdező!
2011. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Miaz hogy nem tehet arról, hogy nem bír egy mondatot értelmesen leírni? Akkor valaki más tanuljon meg helyette? És ahol tájszólásban beszélnek, ott máshogy tanítják a nyelvtant is az iskolában? Ne fárassz már! Hogy sokallom a 20ezret? Hát én ilyen embernek egy forintot sem adnék kutyáért. De ha te igen akkor rajta csak gratulálni tudok! Ha már egyszer feladok egy hirdetést akkor lgalább megpróbálok a leghelyesebben írni, hogy jó benyomást keltsek, de ha valakinek ennyi esze sincsen akkor el lehet képzelni, hogy mennyire minőségi a tenyészete...
2011. aug. 24. 17:27
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én nem tudom elképzelni ,hogy az ország melyik részén laknak ilyen felfuvalkodott hólyagok mind te: én ilyen semmi kutyákat mint ezek amik a hirdetésben vannak a portámra sem engedném ,de neked is biztos korcsaid lehetnek, mert egy jó ízlésű ember nem szólja le a butábbat .szegényet a csúnyábbat,a vakot,a sántát és még tudnám tovább sorolni .Milyen jog alapján van pofád más tulajdonát le szólni .Lehet hogy ez az emberke már sokkal többet tett az embertársaiért mint te!
2011. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem a tulajdonát szólom le te hülye idióta és velem te így ne beszéljél, mert nem a seggedből rángattál elő! Én ezt a két hírdetőt magát szólom le amiért árucikket csinálnak a kutyákból és pont az ilyenek miatt van ennek a fajtának ilyen rossz híre!
2011. aug. 25. 09:57
 19/20 A kérdező kommentje:
...és a csúnyaságról, vakságról, szegénységről nem tehet az ember, de az igénytelenségről és a butaságról igen! Mert ha én laptopot akarok vagy pénzt akkor nem a kutyámat adom el ahhoz, hogy meglegyen...
2011. aug. 25. 10:01
 20/20 A kérdező kommentje:
...ja, amugy budapesti vagyok! Itt laknak a "hólyagok".xD
2011. aug. 25. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!