Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri foglalkozni egy kutyáva...

Megéri foglalkozni egy kutyával, ha versenyezni, és NYERNI akarok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ez nem csak a versenyről szól, mert a kutyának, és nekem is hobbi, kikapcsolódás, együtt töltött idő, foglalkozás, testmozgás.

De, megéri, hogy veszek egy kölyköt, azért, hogy majd ha felneveltem, versenyezni járjak vele, mert én szeretnék itthon egy szekrényt tele serlegekkel, díjakkal?

Mert gondolom, az összes versenyért fizetni kell, nem ingyenes.

Hülye ötlet?


2011. aug. 24. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: ez hülyeség. Ha valaki egy bizonyos sportra vesz kutyát az már azért veszi, és próbálja a legjobbat venni, h versenyezzen vele, aki meg nem azért indul versenyen h nyerjen, annak kár is. Tudni kell helyén kezelni a dolgokat: minden hiba a felvezetőé és nem a kutyáé - nagyon kis százalékban előfordul h a kutya direkt bunkózik, de az kiszűrhető.


Kérdező: az h láttál már ilyen versenyt meg videókat édes kevés ahhoz h nyerjél..... ezt nem lelombozásból mondom, csak h reálisan tudd látni a dolgokat.

2011. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszer beleestem ebbe a körbe.. Én skót juhászokat tenyésztettem, és jártam vele versenyre.. De ezek az emberek csak lefikázni tudják más kutyáját, és csak a sajátjuké a legjobb. Voltam 10 versenyen, mindegyiken ilyenek voltak az emberek, undorodom tőle...
2011. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy megéri? Repülőket modellezni megéri? Kertészkedni vagy macikat gyűjteni megéri? Nem értem a kérdést?? Ha téged ez érdekel akkor megéri. Ha nem akkor nem éri meg mivel te is írtad, ez nem oölyan dolog amiből bevételed lesz.
2011. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ha eredményt szeretnél úgy , hogy nagyrészt! te képzed a kutyádat akkor azt mondom hogy 8-10 év mire eljutsz arra a szinre.Manapság a versenyeken egyre nagyobb a követelmény , aminek eléréséhez nem kis tapasztalat kell, és a pár verseny látványa és videok nézegetése még nem elég hidd el.Mert mi van ha nálad nem válik e amit a videokon láttál ? Manapság már rengeteg módszer létezik egy kutya versenyhez való felkészítéséhez , és nem elég ha csak egyet ismersz belőlük.Én azt ajánlom , hogy ha ilyen terveid vannak menj el egy olyan kutyaiskolába ahol verseny eredményeket is fel tudnak mutatni , és mondjuk az első kettő kutyáddal gyakorolj ott , a harmadikal pedig próbálj meg versenyezni és talán azzal már elérhetsz valamilyen eredményt.
2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!