Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem megy. Nem tudom betanítani...

Tinaa0 kérdése:

Nem megy. Nem tudom betanítani a kutyám?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy lehet megtanítani a kutyámnak azt hogy a lábam mellett sétáljon? vagy esetleg a "helyedre" parancsot??Az ül parancsot tudja meg azt is szeretném neki tanitani hogy öl és elmegyek messzire és mondom neki hogy marad és ő marad.

Vagy hogy mikor kint játszunk a mezőnn ne rögtön rohanjon ki az utra hanem ha eldomom pl labdát visszahozza????


2011. aug. 25. 14:22
 1/8 A kérdező kommentje:
ül és elmegyek messzire és mondom neki hogy marad és ő marad. Bocsánat a hibáért:)
2011. aug. 25. 14:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyedre: fogod a jutalomfalatot megmutatod a kutyának , és bedobod a helyére a kaját és mondod hogy "helyedre" , a kutya bent a helyén pedig megkapja a jutalmat.Ezt ismételgeteg amíg le nem esik neki.

Helybenmaradás: először fektetésből kezd el tanítani neki , lefekteted és mondod neki pl hogy "marad" szembefordulsz vele , és ott álsz.Amikor már stabilan fekszik így , akkor csalhatsz a távolságon egy kicsit , aztán megint egy kicsit és így tovább.Ami fontos még itt , hogy mindíg más ideig legyen kifektetve a kutya , mondjuk először 2 percre , aztán a következő alkalommal 4-re , aztán csak 1 percre és így tovább.

2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem a helyedre,kifelé,maradj-ot egyik kutyámnak se kellett megtanítani,valahogy tudták egy idő után,hogy mit akarok.sőt a lábamnál sétál póráz nélkül,ha azt mondom neki,hogy szééépen.csak akkor megy el,ha azt mondom h jólvan,vagy mehetsz...és ezt se kellett neki tanítani.

de a mai napig nem tudom honnan tanulta meg:-O

2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 compactegon ***** válasza:
mákod van utolsó,a kutyáid abszolút követőnek születtek. örülj neki :)
2011. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszi meg kell próbálnom ;)


2. válasz.: nekem eléggé rohanós kis dögöm van:D ez igy nem könnyü nekem xD:D

2011. aug. 26. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád?

Ha maradra utasítod a kutyát, mindig menj is vissza hozzá Nagyon sokáig nem szabad elhívni .

2011. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
***** Itt mindent megtalálsz!

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 éves (utolsó válaszoló
2011. okt. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!