Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak szegénykével?...

Mit csináljak szegénykével? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Haza felé sétáltam amikor mellém szegődött egy kis kutya. Azt hittem majd arrébb megy de nem. Amikor megálltam megállt, ha elindultam tovább követett. Mikor haza értem persze könyörögni kellett a szüleimnek, hogy had hívjam be a kertbe. ( mert ott nyüszögött a kapu előtt) Végül megengedték, de nem neveltem még soha semmilyen állatot. Nem úgy néz ki mint akinek lenne gazdája, ezért szívesen megtartanám. Még mindig követ és egyfolytában az ölembe bújik. Mit csináljak vele?
2011. aug. 29. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fényképezd le,add meg a telószámodat ... adj róla hirdetést ha nem jelent keznek érte akkor fordulj álatorvoshoz!
2011. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek is ha meg akarod tartani vidd állatorvoshoz, hogy vizsgálja meg nincs e vmi baja.Beoltja stb.Ha nincs rá kereted a kutya érdekében menhely vagy vkinek odaadod, aki tudja gondozni.Enni szerintem bármit adhatsz neki, házikoszttól kezdve kutyatápig, majd meglátod.Vize mindig legyen tiszta.Ha az udvaron fog lakni csinálj neki egy helyet, ahol bevackolhatja magát.egy fedett helyet.De egy állatorvos mindent elmond neked részletesen.:)
2011. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
telefonálj a hozzád közeli menhelyhez és megmondják mit csinálj (másnem te leszel az ideiglenes örökbefogadó ha esetleg nem tarthatod meg. ha meg megtarthatod nincs gond :)
2011. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit csinálj vele? Szeresd! Etesd meg, simogasd, csinálj neki fekvőhelyet.

Biztos jó gazdi leszel! :))

2011. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

egyem a kis szívét!:D


gratulálok, a kutyus kiválasztott Téged gazdájának.:)

csere-bere fogadom, többet vissza nem adom.:)

ennyi:):)


teendő:

szeretni, szeretni, imádni, szeretni!:D



na de amúgy vidd el dokihoz, ő megnézi a készülékével, hogy van-e benne chip.

ha van, hívd fel a chip számához rendelt telefonszámot, és a vonal végén voilá: ott a gazda.


ha nincs chip, tiedé a kutyuska, sok bódogságot hozzá!!:)

(és jöhetnek az oltások...:))


amúgy jó fej vagy, meg a szüleid is;)

2011. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

első kőrben féregtelenítsd...

chipet kell nézni benne majd lehet plakátolni ha nincs gazdija és szeretnéd megtarthatod :)

és 1 hét múlva oltatni se ártana...kitudja kapott e egyetlen oltást is..

2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :))) Igazán sokat segítettetek. Remélem nincs semmi baja és azt is hogy megtarthatom. :) És tényleg: NAGYON KÖSZI! :)
2011. aug. 29. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy mutasd meg egy állatorvosnak, nézesd meg nincs-e benne chip. Ha van, az alapján meglesz az eredeti gazdi. Ha nincs, akkor kellene neki féreghajtó és egy oltás mindenképpen.


Utána pedig nézz meg néhány kutyás könyvet, két elég jó van, amit le tudsz tölteni a netről:

www.scribd.com/doc/8027039/Jan-Fennel-Kutyapszichologia

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22:15: Köszi a könyvajánlást!Amúgy pedig annyira örülök hogy ilyen segítő kész emberek is vannak. :)
2011. aug. 29. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én meg örülök, hogy ennyire helyén van a szíved, és ennyire tudod értékelni egy kutyus "hűségesküjét":)
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!