Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak szegénykével?...

Mit csináljak szegénykével? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Haza felé sétáltam amikor mellém szegődött egy kis kutya. Azt hittem majd arrébb megy de nem. Amikor megálltam megállt, ha elindultam tovább követett. Mikor haza értem persze könyörögni kellett a szüleimnek, hogy had hívjam be a kertbe. ( mert ott nyüszögött a kapu előtt) Végül megengedték, de nem neveltem még soha semmilyen állatot. Nem úgy néz ki mint akinek lenne gazdája, ezért szívesen megtartanám. Még mindig követ és egyfolytában az ölembe bújik. Mit csináljak vele?
2011. aug. 29. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Először meg kellene látogatni az állatorvost, nézetni chipet a kutyusban, ha van, akkor az alapján meg lehet keresni a gazdáját. Hívd fel a menhelyet, gyepmesteri telepet, hogy nem keresik-e, körbe kellene kérdezősködni, plakátolni azon a környéken, ahol találtad. Ha két héten belül nem jelentkezik érte senki, akkor érdemes beoltatni és chipeltetni a nevedre, innentől kezdve jogilag tiéd a kutya. Ha úgy látod, hogy ápolt, jól tartott, jól nevelt kutyus, akkor valószínűleg van valahol egy gazdája, akinek nagyon hiányzik, tegyél meg mindent, hogy visszajuttasd. Ha sovány, bolhás, férges, szocializálatlan, akkor nagy az esély, hogy kóbor és ez esetben megtarthatod.

Képet tudsz feltenni róla?

2011. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet róla?!
2011. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
;-( Sajnálom. Én tényleg mindent megpróbáltam, de elszökött. tegnap reggel már nem volt sehol... Úgy sajnálom szegényt... Kép van róla. Most nincs sok időm,de ha még érdekel holnap felteszem! JÓ?
2011. szept. 2. 23:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdekel a kép!!!
2011. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rakjad a képet légyszi !!!!!!
2011. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!