Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csöpög a kutyámból...

Miért csöpög a kutyámból egyfolytában a pisi?

Figyelt kérdés
Mielőtt azzal kezdenétek, hogy már rég orvoshoz kellett volna vinnem, leírom a helyzetet. A városunkban a létező összes állatorvost és állatkórházat felhívtam érdeklődni. Az egyik azt mondja, hogy az ivartalanítással megszűnik, a másik szerint túl öreg, hogy ivartalanítsuk (10 éves) a harmadik szerint prosztata szűkület, a negyedik szerint rákos, ami kizárt mert régóta van így (kisebb kihagyásokkal) és jó a kedélyállapota, jó az étvágya, de néha mikor fekszik majd feláll, alatta tócsa van. Csóró vagyok, nincs pénzem kísérletezni, de azt sem szeretném ,hogy a kutyán kísérletezzenek. Még a tél előtt szeretném megoldani a problémáját. Vélemény? Tapasztalat?
2011. aug. 30. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én 1 hét múlva vittem dokihoz mikor ezt tapasztaltam. Szerintem te is vidd el minél előbb. Az én kutyámnak is volt olyan hogy nem mindig vérzett valamikor csak csöpögött neki a pisi de volt olyan is hogy nem. Hát az összes vizsgálat kb. már pontosan nem tudom ez 2 éve volt a vizsgálat olyan 60.000Ft az összes + a műtét előtt való procedúra mivel egy 8 órás műtét volt. A lábadozás 2 hónap volt amíg a korházba kelett lennie ez olyan 500-600.000Ft volt. De megérte. A doki a 13 éve miatt azt hitte hogy a műtőasztalon fog meghalni. Olyan 2-3% esélyt jósolt a túlélésre és a teljes felépülésre.
2011. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és a műtét azért volt ilyen hosszú mert az egész húgyhólyagját ki kelett venni és egy mesterséges hógyhójagja volt.
2011. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
inkontencia?
2011. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Te szent ég :-( Akkor csak imádkozni tudok, hogy ne így legyen. annyira imádom, nem tudom hogy lehet belinkelni képet róla, pedig szívesen megmutatnám nektek, olyan aranyos. A férjem a "négy éves tervben" az utolsó helyre tette a "kutyabajt". (Két svájci frank hitelünk van,amitől már kezdünk megőszülni, mert a háromszorosát fizetjük, mióta felvettük.) Ezért vajúdom ennyire. De meggyőzöm ,hogy kezdjük el valahol. Gratulálok, hogy ennyi mindent megtettél érte, nem lehetett könnyű. Én ezt nem tudom megtenni, lehetetlen, de bízom benne, hogy nem erről van itt szó, mert ez már nem egy-két hetes probléma.
2011. aug. 30. 19:52
 15/16 A kérdező kommentje:
őőőőöö most olvasom újra: 13 évesen került műtő asztalra és utána még 18 évet élt? biztos nem írtál el egy számot? Ez rekord volna...
2011. aug. 30. 19:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy 13 évesen műtötték és még 5 évet élt utána, és a 18. életévében pusztult el a kutyus.:)
2011. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!