Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem fogadhatok örökbe...

Miért nem fogadhatok örökbe egy kutyát, ha albérletben lakok?

Figyelt kérdés
Most nem azért..oké...értem én,hogy az albérlet nem biztos...de a saját lakás sem az már manapság...ez az egyik...a másik,hogy nem hogy örülnének,hogy megmentenék egy kutyust a 2m2-es ketrectől,meg az ottani körülményektől... Ilyet.... itt sokkal jobb sorsa lenne a kutyának,mint az állatmenhelyen...akkor?
2011. szept. 1. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne 3 kutyám, közülük egyet biztos elhoznék:

[link]

2011. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket,végig telefonáltam,ahol ép felvették az már nem volt aktuális. :(

Van egy menhelyi kutyus,nagyon megfogott,és már azon gondolkozom,hogy valakit ráveszek,akinek saját lakása van,hogy segítsen,mintha oda kerülne a kutyus...istenem,annyira megszerettem...hát nem édes?fáj érte a szívem,komolyan. :(

[link]

2011. szept. 2. 11:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia, az az alapítvány akinél ezek a kutyusok vannak elég macerásak, nem fognak adni, akárhogy is könyörögsz, és hidd el neked is jobb ez így.

A legtöbb egyesület ódzkodik az albérletes kutyázástól de én tudok valakit akinél van rá esély hogy adjon neked. Ha érdekel kérlek priviben írj.

2011. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!