Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért "sztárolják" az emberek...

Miért "sztárolják" az emberek a németjuhászt? Lerágott csont, mintha nem létezne másfajta kutya! Teljessen elvannak korcsosodva, csúnyák, azzal a csapott hátsó felükkel meg úgy néznek ki mint vmi selejt! Csak nekem gáz a njuhász?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 13:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Én sem vagyok érte oda, nem szeretem. De nekem mindegy ki milyet tart(persze normális kereteken belül!). Lehet nekem meg az tetszik ami másnak nem...
2009. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

13:15-ösnek!

Miért ne választhatnék,úgy kutyát,hogy tetszen is?? Szerinted,CSAK a nj az amelyik szép is meg okos is???Pont erről a hozzáállásról beszéltem..

MINDIG is volt kutyám! Most egy Corsom van,aki szép,jó testfelépítéssel rendelkezik, és még OKOS is!!!

2009. ápr. 20. 15:47
 13/28 anonim ***** válasza:
23%
na és? ha nem tetszik ne tars ilyen kutyát.nekem az s van és nagyon okosak,a világ legértelmesebb kutyái.a rendörkutyák sem véletlenül n juhászok(legtöbbje)
2009. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről beszéltem... Hogy akinek nj van az azt hiszi, hogy az világ legokosabb kutyája, és még meg is mondja... Más kutya is van olyan okos! Sőt... Csak nem ismerik... És nem mindenki hagoztatja. Aztán csodálkoznak, hogy sokan nem kedvelik. Ha ilyen mentalitása van a gazdának. Úgyhogy ha ő tartsa meg magának a kedvenc kutyáját (a kérdező), akkor ne legyenek már olyan kijelentések sem, hogy ki a világ legokosabb kutyája mert egyáltalán nemb biztos.
2009. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként elárulom, hogy azért német juhász a rendőrkutyák legtöbbje, mert sok van belőle, és egyszerű. Pl a dobermannból azért nincs annyi a rendőröknél, mert speciálisabb foglalkozást igényel, és nem viseli a gazdaváltás, mint a német juhász, ami a rendőrségnél meg a katonaságnál fontos. Hát ez aztán a nagy dicsőség... Sok másik kutya van aki olyan alkalmas vagy alkalmasabb a feladatra, csak velük nem olyan egyszerű (ráadásul nem német juhász volt Mo. legképzetebb pásztorkutyája :D) foglalkozni, gazdát cserélni...
2009. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

19:12-esnek! TÖKÉLETESEN egyetértek Veled!

Pontosan az ilyen hozzáállás miatt van elegem a nj-ból!

CSAK a nj a legjobb,és semmi más! az ilyen embereknek minden csak fekete vagy fehér,korlátoltak!

2009. ápr. 20. 21:07
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondolom, hogy az "elkorcsosult fajták" óriási csoportjából ki kéne emelni a német juhászt, hisz ott van még a sokszor süket dalmata, a gerincproblémás tacskó, a légcsőszűkületes bulldog és még hosszan sorolhatnám.

Arról meg tényleg nem tehet, ha a gazda hülye, pláne arról nem, ha az agresszivitása ellenére továbbtenyésztik.

2009. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
Számomra meg a németjuhász a legjobb és a legszebb.Van más kutya is ami tetszik pl labrador vizslavannak barátaink akinek ilyen fajta van. nekünk németjuhászunk van és sokat foglalkozunk vele kutyasuli séta .tehát mindent megteszünk hogy értelmes kutya váljon belöle. én meg az ugynevezett Divat kutyákat semmire se nézem.mellesleg engem2x a fiamat pedig 1x támadta meg a kiöltözött kifestett /liba / divat kutyája.és nem is foglalkozott vele. és most nem érdekel ha lepontoz valaki. Számomra a németjuhász kutya az eggyik legsze.és eggyike a legjobban tanithato kutyáknak!
2009. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%
Igen, kedves utolsó neked van igazad! Az Egyik legszebb, legjobb. Csak nekünk avval van a bajunk, hogy a legtöbb német juhászos kijelenti, hogy márpedig a legjobb kutya és kész, csak azért mert német juhász (ez velem történt)... Én sem szeretem a divatkutyákat... Azokat szeretem, amik természetes arányokkal, méretekkl és testi tulajdonsággal rendelkeznek, és amelyek nem mennek el az első kedves emberrel. Örülök, hogy vannak olyanok is mint te. Úgy szereted a német juhászt, hogy közben nem nézel le másokat, akik (bár lehet nem tudod, hiszen nem is biztos, hogy ismered azokat a fajtákat) lehet, hogy vannak olyan jók. :)
2009. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Hol si kezdjem a mondókámat!!!nekem tetszik a német juhász de soha soha nem tartanék,nekünk pitünk van de itt nem ez a lényeg járunk kutyasuliba minden nap kutyás társaságba és 10 NÉMETJUHÁSZBÓL 10 PROBLÉMÁS,AGRESSZIV KISZÁMITHATATLAN nem gazdája hibájából mert a kölykök is!!! a média bemocskolta a pitek és amstaffok nevét pl" 2 pitbull megharapott egy idős bácsit mert belerugott,komolyabb sérüléseket nem szerzett"---ez cimlpaokon volt de az h 2 németjuhász megszökött és idézem szószerint "DARABOKRA TÉPETT EGY IDŐS HÖLGYET" ez nem hír ez az egyk ujság 5 oldalán lévő pár sorocska volt,pedig a néni lába karja külön volt a testétől!!! mnd1 én nem szeretem őket teccik de nem szertem ezért lehet örjöngeni agyig van ajnárovza problémásak ezvan!!! jah és fogadok mindet REXnek hivják :D:D:D ismerek egy párat ettől még szerethető ez az én véleményem!!! jaés teljes mértékben igaz h a nj gazdik szemébe ninsc jobb kutya ennyi
2009. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!