Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen szőrbaj lehet kutyánál?

Ez milyen szőrbaj lehet kutyánál?

Figyelt kérdés
A fején, (fül és a szem közötti táv közepén)ma egy ovális 5 forintos nagyságú, rózsaszín, teljesen szőrhiányos részt vettem észre, közepén 3 milliméteres pörkkel. Több ilyen foltot nem találtam rajta. Nem fájlalja. Okozhatta ezt harapás, vagy ez szőrtüszőatka lenne? Találkoztunk egy nagyon durván szőrhiányos westivel néhány nappal ezelőtt lehetséges, hogy attól kapott el valamit( a gazdája szerint allergia volt...? 10 hónapos a kutyókám.
2011. szept. 4. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszolóknak! Időközben megjártuk a dokit, szurit kaptunk rüh ellen(erősködtem azért) meg Neostomosan-nal megfürdettem, le is fújtam, és a lakást is. Az az 1000 ft-os vitamínó van itthon is, ill pluszba még Béres cseppet mondott a doki. A doki szerint bolha kaki volt a szőrön, és bolhacsípés allergia a szőrhiány. Igen valóban volt megfázás is neki pár napja, arra is kapott 2 szurit.... Jelenleg kifogytam a pénzből, úgyhogy remélem ebbe a hónapba már több baja nem lesz :(
2011. szept. 5. 18:49
 12/14 anonim ***** válasza:
a rüh ellen nem igazán jó a Neostomosan. Most rüh volt vagy bolhaallergia. A bolhaallergánál nagyon csunya sebek is keletkeznek a bőrön.
2011. szept. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bolha ellen nem kezeled? Ami lejön, az bolhapiszok.
2011. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rüh-re kapott szurit, bolhára meg Neostomosant.
2011. szept. 6. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!