Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos cocker spániel...

5 hónapos cocker spániel belemászott az eglrragacsba. Az elülső lába oldald végig, és az oldalán egy kis rész tizsta ragacs lett. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vágjuk ott le a szőrét?mennyi idő mire visszanő neki?
2011. szept. 5. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem az Afgán agarammal történt hasonló eset. Én azzal a gyógyszertárban kapható benzinnel szedtem ki a szőréből. De ha nincs othon akkor a nyírás az egyetlen megoldás.....
2011. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogod tudni kimosni belőle. Hajnyíróval vágd le, az a legegyszerűbb, de ha lehet ne nullás fejjel.

És legközelebb vigyázzatok rá jobban. Remélem csak ragacs van, és patkányméreg nincs kitéve.

2011. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem annak idején macska ragadt bele egérragasztóba, fürdetés nem segített, inkább megnyírtam. Egy hét kb. mire visszanő.
2011. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!csak ragacs van kitéve,de az sem olyan helyre ahova oda tudna menni a kutya,csak anyukám most késitette ki,azért tudott a kutyus a közelébe menni.


Nincs itthon olyan benzinünk,de holnap elmehetek venni.Mennyibe kerül??(egyébként te nem a diulántra gondolsz?)

2011. szept. 5. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a westiemmel tortent ez csak neki az egesz oldala feje tiszta ragacs volt. 1-2 het utan nyoma se volt. benzint csopogtass egy rongyra es alaposan torolgesd vele. utana meg is lehet furdetni es vizesen fesuld azt a helyet...kivagni felesleges mert a szor tove is ragacsos.
2011. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább lenyírnám, mintsem benzinnel törölgessem...
2011. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hihi, nekem a yorkim ragadt bele, de ő azzal futkározott. Sebbenzin szépen leszedi:) Aztán meg egyszer egy kisegér is de csak a farka, és ugy megsajnáltam, hogy róla is leszedtük:))))))
2011. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!