Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek hogy minden...

Mi a véleményetek hogy minden csöves mellet van egy szegény kutyus! Elitélitek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%
Én csak azokat ítélem el, akik minden héten más kiskutyával kéregetnek, és közben látszik szegény kutyusokon, hogy mennyire szenvednek. Sajnos itt Pesten több ilyet is láttam, és undorító. De ha jól tartja (a körülményekhez képest), és igazi társak, annak csak örülök, hiszen addig sincs a menhelyen, elaltatásra várva szegény.
2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%
Ja, meg nem a "csövest" kellene bántani azért, mert PRÓBÁL tenni valamit, mert millióan vannak, akik úgy sétálnak el egy-egy kóbor kutya mellett, hogy egy darab száraz kenyeret se dobnának elé, pedig nekik van rá pénzük. Vagy elütik a Land Roverükkel (csak példa) a kutyát, aztán otthagyják szenvedni, mert túl drága az állatorvosi költség. Van, akinél a jó szándék hiányzik, van, akinél a pénz. Szerintem például az előbbi az elítélendő, de ezt ki-ki eldönti maga. Bár vannak emberek, akik még a hajléktalant is feljelentenék állatkínzásért, mert nem biztosít klimatizált kutyaházat az utcán talált, sokszor amúgy is csontsovány és halálra ítélt kóbor kutyának. =P
2011. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
30%
Több zsák tápot vittem már menhelyre, pénzt is adtam nekik, önkéntes is voltam. Hajléktalanoknak is adtam már pénzt is, és kutyakajából, májkrémekböl,kenyérböl és kevés pénzböl állo csomagot is. Én csak azt mondom, nem kéne piedesztálra emelni öket, mert majd az lesz a vége, hogy az aljasa elkezd magának kutyát lopni ha máshol nem talál. az ember meg nem meri kivinni a kutyáját a népligetbe, városligetbe, margitszigetre, mert eltünik egy bokorban...
2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
ezek szerintminden csöves ingyenélő mellé kéne egy kutya?na szép
2011. szept. 5. 20:49
 25/37 anonim ***** válasza:
64%
csöves ingyenélő? Te magadnál vagy???? Hát ez az ország tele van ingyenélővel, de pont nem a hajléktalanok azok. Nincs azoknak semmijük!
2011. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig 17/L vagyok. És egyszerűen elképesztő, hogy te mennyire egy undorító alak vagy. Nem fogok történetet írni, mert már mások meg tették. Nem azokat védjük akik a kiskutyákat kínozzák, hogy több pénzt adjanak nekik hanem azokat akik tényleg oda figyelnek a kutyusra. Ne verjen meg az isten, de az ilyen embereket vagy 2 hónapra úgy kiraknám az utcára bármily nemű segítség nélkül.
2011. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
némelyik csöves jobban él mint én aki 3 müszakban napi 8 órát tisteségesn dolgozik!sajnos!mi gondjuk van?semmi cigit az uccán szediik össze sörre tarhálnak pénzt,kaját találnak!nem adoznak sőt a tb is megkapják ingyen!ingyen a vonaton a bkvén!kérdezz meg egy csövestmiért nem dolgoznak,miért csinélják ezt a szakmát8-10 éve!vicc
2011. szept. 5. 20:57
 28/37 anonim ***** válasza:
49%
(Ez most nem kapcsolódik ide, de valahogy ilyen helyesírás mellett nehezen tudom elképzelni, hogy 12 évesnél idősebb vagy. Akkor meg még nem hiszem, hogy átlátod a dolgokat.)
2011. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
Úristen de ostoba vagy! Én itt adom fel a dolgot!
2011. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
évekig dolgoztam szoc munkásként a 8. kerületi hajléktalan szállón...te aztán nagyon elvagy tévedve.. elhiheted, hogy nem direkt van az utcán senki..hány éves vagy 12? dolgozz mondjuk önkéntesként egy szállón és garantálom 1 hét alatt alaposan megváltozik a véleményed..
2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!