Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek hogy minden...

Mi a véleményetek hogy minden csöves mellet van egy szegény kutyus! Elitélitek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
legalább valaki foglalkozik azzal a szerencsétlen kutyával, és nem altatják el a menhelyen ahol egy kis picike ketrecbe lenne bezárva a semmiért...
2011. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Budapesten!

a legtöbbet amit láttam lehet hogy hüséges de csont sovány,szöre beállva,ápolatlan és büdös mint a gazdája!szerintetek ez jó?

2011. szept. 5. 20:26
 13/37 anonim ***** válasza:
45%
jaj igen Pesten minden más. ott még a hamburger is hot dog
2011. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, még sose láttam hajléktalant kutyával. (Bp)
2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Igazából nem járok Budapesten (mert gyűlölöm Pestet és azt, ahogy ott általában viselkednek az emberek, meg az egész "természettelen" betontengert), erre vidéken jól tartják őket. De nem tudom valahogy elképzelni, hogy jobb lenne a kutyáknak úgy, ha teljesen egyedül mászkálnának a kocsik meg egyebek között...
2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Miért ítélném el? Ezek az emberek a lehetőségeik határáig elmennek, hogy elegendő ennivalót biztosítsanak a TÁRSUKNAK (mert azok!), szeretik őket, törődnek velük. Inkább az szomorít el, amikor valamilyen okból be kell mennie egy hajléktalanszállóra (mert amíg ezt neki nem muszáj, addig inkább nem kell neki a biztos fedél sem, csak a társával együtt maradhasson, de sajnos van olyan helyzet, hogy muszáj neki: betegség, sérülés, ilyesmi), akkor el kell válniuk, mert oda nem vihetik magukkal. Na ilyenkor látszik ezeken a kutyákon, milyen szoros kapcsolatuk volt a gazdájukkal. Ha együtt lehetnek, akkor ezek a kutyák igenis boldogok.
2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
én is Pesten éltem egy évvel ezelőttig én nem láttam csont sovány kutyát, de nyilván nem lesz fésült ápolt bundájuk, de egy kutyának nem feltétlen ez a legfontosabb. De ha ennyire a szíveden viseled, nézz ki egy szimpatikus kutyát, és vigyél neki egy zacskó tápot, biztos hálás lesz a gazdája!!!
2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Majd fényképezek neked aztán okoskodj. Némelyiken tényleg látszik a törödés, de pl multkor a szentlélek téren a kutya olyan gyenge voly, hogy fel sem tudott kellni, csak ott inogott, üveges tekintettel
2011. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%

egyik nap mentem hazafelé.Megállított egy hajléktalan férfi,és arra kért,hogy ne adjak neki pénzt,de nagyon hálás lenne ha vennék a kutyájának tejet,mert ma nem tudott csak kenyeret szerezni neki.Mondta,hogy nagyon szégyenli magát,mert évek óta vele van a kutyája,és akkor volt az első olyan nap,hogy kétségbe volt esve hogy nem tud enni adni neki.A kutya mellette állt,és rajongó szemekkel leste a gazdiját.Látszott hogy jó társak/jó barátok.Bementem a boltba,és vettem egy csomó kutyakaját,lecsó kolbászt,kenyeret,és olyan élelmiszereket amiket a pasas is meg tud enni.(vettem cigit,és sört is)

A tesco bevásárló kocsi tele volt pakolva kutya kajákkal,emberi kajákkal.Nem kevés pénzt adtam,ki,de megérte.A hajléktalan pasas először el sem akarta fogadni,csak egy kis kolbászt a kutyának..Végül is megegyeztünk abban,hogy mindent elvisz,cserébe gondoskodik tovább a barátjáról.

Tudod mi a legérdekesebb? Hogy büszkeség tölt el,hogy segíthettem. Sosem adok pénzt hajléktalanoknak,mert tudom hogy vagy elisszák,vagy a szemét cigányok elveszik tőlük.De a pasas nem pénzt kért.A kutyája miatt aggódott,ás látni lehetett a ragaszkodás mindkét fél részéről.

Én nem ítélem el,ők a leghűségesebb barátjuk a kóbor ebeknek.Mellette nem éheznek,és gondoskodnak róluk.

Megfogadtam hogyha újra összefutok a hajléktalan férfival,akkor újra veszek pár dolgot nekik..Ez az én jó cselekedetem..

2011. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, h egyik sem éhezik!!! De annak a gazdája is éhezik, szóval...és ahelyett h fényképezel, vegyél egy zacskó tápot, anyám! Miért mi lenne a megoldás szerinted? Elaltatni a kutyákat?
2011. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!