Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek hogy minden...

Mi a véleményetek hogy minden csöves mellet van egy szegény kutyus! Elitélitek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
17/L vagyok. Látom reménytelen vagy. Én például hajléktalannak soha nem adok pénzt. Van úgy, hogy anya nagyon sok kaját rak suliba. Ami megmarad 2-3 sandwich, oda adom nekik. De van a környéken egy férfi ő soha nem kér pénzt csak egy ennivalót. Szoktam neki adni vagy ha van nálam pénz veszek neki. És képzeld el, hogyha meglátom a városba már messziről rám köszön nem úgy mint egy némelyik otársam hogy inkább elfordul vagy tanárom. Mindig elmondja, hogy nagyon szégyenli magát és nem önszántából gondolt egyet és csapot papot maga mögött hagyva kiült az utcára. Elhiszed, hogy ha tehetnék inkább lennének egy lakásba, dolgoznának és élnék a kis életüket. Nem tudom hány éves lehetsz, de elszomorító, hogy így gondolkodsz.
2011. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

tőlem ugyan nem kutyával kértek, hanem egy fickó csengetett be , hogy adjak már neki valami kaját, a gyerekeinek nincs mit enni, mindenkihez becsenget. habozás nélkül adtam egy kis kaját , ezt azt.

egyébként sajnálom a hajléktalanokat,és hidd el ha a kutya annyira rosszul érezné vele magát , akkor elszökne tőle. de szeretik egymást nagyon ,hiszen egymáson kivül nincs senkijük

2011. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
59%
Úristen, hát Én lef@som a bokámat tőled... szegény hajléktalan jobban él, mint Mi? eszednél vagy? Milyen hü.lye eszmékkel traktáltak tele a szüleid? mert remélem, hogy ezekre nem magattól jöttél rá. hát én.... áááá! Mire adózzon szerencsétlen hajléktalan? A nemlétező házára, és keresetére? Mit akarsz? Adózzon be napi fél kiflit és két korty sört az államnak? Már a negyedik oldal válaszoknál tartunk, de még mindig ragaszkodsz a saját véleményedhez... Mit mondjunk már, hogy elhidd, hogy valami orbitálisan nincs igazad? Szegény hajléktalan már az utolsó dolgát, a becsületét elvesztette azzal, hogy kéregetni kezdett. Egyedül az emberek jóindulatából tud megélni, de még ezt is megosztja a kutyájával (a TÁRSával) persze élősködik az országunkon, élősködik az, inkább próbál életben maradni...
2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
82%

már nem egy olyan hajléktalant láttam, akiknek diplomájuk volt, de mivel jött a válás, az asszony kidobta őket a lakásból, munkáját elvesztette, máris a legalján volt, és onnan lehetetlen visszakerülni a mókuskerékbe

szánalmas, önző alak vagy...

azt hiszed, hogy olyan jó nekik? nincs hol aludniuk, télen megfagynak, megkéselik őket, szétverik őket az utca vagányok... ez élet?

tőlünk nem messze van egy idős néni, aki az egyik kereszteződésben egy kis járdaszigeten árulja a virágait egy százasért, évek óta, kánikulában, dermesztő hidegben, szerinted szórakozásból csinálja? számtalanszor sok undorító cigány belerúg és elüldözi...

régebben az egyik buszon mindig volt egy férfi, aki folyton magával vitte a kb 20 zacskónyi cuccát, az biztos, hogy agyilag már nem volt vele minden rendben, a kemény évek megtették a hatásukat

undorító vagy, nem kívánok neked semmi rosszat, csak figyelmeztetlek, az ilyen emberek kerülnek leghamarabb az utcára mint te, lenézed embertársaidat ahelyett, hogy segítenél rajtuk...

ilyenkor jön a válasz, hogy menjen dolgozni, hogyan? nincs munka, nincs állandó lakcíme, a hajléktalanszállókon ellopják a holmiját

de hiába is írunk neked bármit, ugyan azt fogod szajkózni azzal a csökött agyaddal...

2011. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
A "kétdiplomás hajléktalan" amúgy urban legend. Diplomás munkanélkülit mondjuk ismerek. Nekik derogál a fizikai munka. A lecsúszást lenne egyébként jó megelőzni, mert felállni az esetek 99%-ában esélytelen. Ápolatlan, legyengült, bejelentett lakóhely nélküli embert kevesen alkalmaznak..
2011. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Platypus ***** válasza:
100%
Egy időben divat volt BP-n bealtatott/nyugtatott kutyával koldulni. Egyszer végignéztem, ahogy egy ilyen szoptatós szukát átpakolt a gazdája, és a művelet alatt a kutya semmiféle reakciót nem mutatott, csak lógott ernyedten. A pár napos kölykök meg szopták a gyógyszeres tejet. A hajléktalanok és a koldusok is emberek,ebből következően nem egyformák. Vannak köztük jó emberek, akik mindent megtesznek az állatukért, és utolsó szemetek is, akik csak kihasználják a kutyát a kolduláshoz.
2011. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon a Radikális Állatvédelem mutatott be 2 kutyust, akik pesten éltek egy hajléktalan párral. MINDEN oltása megvolt mindkét kutyusnak, 3 havonta megvolt a féreghajtás, a REX folyamatosan rajtuk tartotta a szemét. Erre megjelent valami idóta államentő egyesület, hogy majd ők lesznek a nap hősei és elkobozták a kutyákat. Többen próbáltak segíteni, azt az ígéretet kapta a pali, h visszakapja a kutyákat. Erre az egyiket 2 nap múlva elvitték külföldre, a másikat meg nem hajlandók neki visszaadni.


Szerinted?

2011. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!