Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ezzel a nevelhet...

Keditt kérdése:

Mit csináljak ezzel a nevelhetetlen döggel?

Figyelt kérdés

A kutyám egy zabagép.Egy éves szuka keverék és vacsora után ami nem is kis mennyiség rögvest keresgél és szimatol még az asztalra is sőt kukázik is pedig tudja,hogy nem szabad.

Már kapott a pofájára párszor mert az asztalról lelopja a falatokat és a gyerekek kezéből is kikapja a kekszet vagy bármi mást.A múltkor a nagylány kezéből kapta ki az almát.Az utcán minden szemetet felenne a szemem le se vehetem róla.Már az agyamra megy :( És kikap a csúnya dolgaiért de mégsem türtőzteti magát.Mit tegyek?


2011. szept. 8. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet előre megjósolni, hogy hogyan hat egy kutyára a fűszeres étel. Az én kutyám egyszer kapott anyukámtól valami hússzószt, volt benne szerecsendió (azt hiszem), vagy valami, és a kutya remegőgörcsöt kapott, pedig ő is csak pár falatot evett. Allergiás volt valamelyik fűszerre, ezt sem lehet előre tudni, de jobb vigyázni. Szerintem.
2011. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ajándákozd el valakinek,aki szeretni fogja,te nem szereted,már dögnek nevezed,pedig biztos van neve is.

a kutya érzi,hogy csak megtürt lény nálatok,a gyerektöl meg azért veszi el,mert nyilván a kezéböl adott neki sokszor és megtanulta,ahogy mást is meg tudna tanulni,de honnan tudja hogy egyszer szabad másszor nem ?

2011. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

úgy gondolom, hogy legelőször is a te fejedben kellene rendet tenni :)

egyszerűen csak nem értesz a kutyához, szereted, de nem értesz ,hozzá !

1--- tanulj róla ,és símán átnevelheted ( ha akarod )

persze időbe és pénzbe kerül ( kutyasuli, könyvek,stb, idő-idő-idő )

2---vagy ne :( marad ilyen-amilyen ,és előbb utóbb más baj is lesz vele :(

amikor bántod a kutyát, azzal ,pont az ellenkező hatást éred el ( kutya - lopom a kaját---gazdi --szétvágom a fejed te dög !!kutya -- a gazdi FOGLALKOZIK VELEM !!!

2011. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Minden kutya ösztönből ilyen, le lehet szoktatni, persze nem pofaveréssel. Nincs nevelhetetlen dög, mellesleg ha dögnek tartod a kutyád akkor inkább ne tarts állatot! A gyerekeket mellesleg minek tartod??
2011. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nah hát akkor kezdem sorjában mert már nem bírom megállni,amiket néhányan itt osztanak nekem :) Először is! Ha egy falkában élő kutya rosszat csinál vagy ellopja az alfa elöl az ételt szerintetek az mit csinál? Leszidja? De viccesek vagytok! Odakap neki esetleg jól el is gyepálja és kiközösített lesz! Minden állatnak meg kell tanulnia,hol a helye és nem ütöm verem ettől függetlenül hanem amikor ételt lop az asztalról akkor igen is odacsapok neki.A gyerek soha nem etette a kezéből nálunk ez nem szokás! Amúgy pedig ezek szerint ti jól éreznétek magatokat egy szemétdombon amit a kutyátok kitúr a szemetesből.A gyerekeknek ( már akinek van ) nem fordul elő,hogy rácsap a kezére mert rosszat csinál? Az sem azt jelenti,hogy agyonveri valaki a gyerekét de néha szükség van a testi fenyítésre is. De persze itt senki sem kapott egy jó atyai pofont mert esetleg szemtelen volt az apjával vagy az anyjával igaz? :) De ha egy kutyára csapok az már bűn. Akkor osszatok ha bottal verem minden nap mert az állatkínzás lenne! Nézzetek több természet filmet ne csak az állabarát cikkeket olvassátok,hogy tilos a kutyát megütni.Egy falkában hányszor marják össze vissza egymást a farkasok a kajáért vagy a rangsorolás miatt.Vagy esetleg elbeszélgetnek egymással,hogy ejnye-bejnye? Le szoktam szidni ha olyat csinál de ha valami nagyobb rosszaságot tesz én is "odakapok" neki ahogy azt a falkavezér is tenné.
2011. szept. 9. 09:37
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom kedves kérdező nem látta meg problémát. 19:42 elég jól vázolta a helyzetet és osztom a véleményét.

Eddig nem vette észre, hogy az odacsapok-odaütök technika nem vált be. Attól még nem veszel falkavezér, mert úgy csinálsz ahogyan ő tenne. Nincsenek szabályok, korlátok megszabva számára ezért gondolja azt tesz amit csak akar. A verés nem nem jelent neki semmit már, annyiszor megütötted már.

2011. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

kedves kérdező ha segítséget kérsz akkor ne oktasd ki a válaszolókat!-sajnos fogalmad sincs a kutyákról, a farkasokról meg pláne, a "falkavezér" fogalmáról meg ne is beszéljünk!

se kutya, se farkas, se dingó családban-falkában nincs erőszak, sérülést, fájdalmat okozó testi fenyítés nem jelenik meg a kommunikációban ! ez csak az emberekre jellemző...."ahol elfogy a tudás ott kezdődik az erőszak"

2011. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Te honnan tudod,hogy én hányszor ütöttem meg? A kutya 3 hete van nálunk.Ahogyan emberek közt is létezik nehezebb felfogású úgy állatok közt is van ilyen.Nagyon bírom az ilyen okoskodó embereket akik csak kötekedni tudnak a másikkal.Ha köpködni tudtok csak, akkor keressetek másik oldalt.Ez nem leszóló oldal.
2011. szept. 9. 10:15
 19/24 A kérdező kommentje:
Na éppen erről beszélek. Segítséget kértem nem pedig leszólást. Nem erőszakról számoltam be nem kéne elbagatelizálni a dolgokat.
2011. szept. 9. 10:33
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

járj inkább újra biológia órákra,mert rettentően ostoba vagy.

attól,mert téged vertek kiskorodban ne a kutyán éld ki a komplexusaidat.

2011. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!