Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem vagyunk otthon, nagyon...

Ha nem vagyunk otthon, nagyon ugat a két kutya. Szomszédok őrjöngenek. Mit tehetünk, ill. feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

Panel 1. emelet.. ritkán csinálják a kutyák, hogy egész nap ugatnak, amikor nem vagyunk itthon. Általában csak akkor vakkantanak párat, ha valaki le-fel megy a lépcsőházban. De a szomszédok ma nekiálltak pampogni, hogy így nem lehet pihenni, mert egész du/este ordított a 2 kutya (spániel és staff)... a kutyának mondjuk az a dolga, hogy ugasson és védje a házat, de mindegy - ha nem az ajtó előtt dekkolnának egész nap, lehet nem ugatnának. Meg ilyeneket mondanak, hogy mi bezárjuk őket a wc-be, és hogy ott még jobban visszhangzik... ekkora hülyeséget.. sose zárjuk be a kutyákat egyik szobába se!

Már hívogatják a közös képviselőt is, de kb. ő kiröhögi őket - szintén kutyatulajdonos. Nevetséges.

Mi sose pampogunk, hogy ez az alsó szomszéd este 11-kor még nekiáll tucctuccot hallgatni és b.zi módjára kurjantgatni... Mondjuk konfliktus mindig is volt ezzel a 'kedves' szomszéddal..

Na de a lényeg: feljelenthetnek ezért? Mert van 1-2 nap amikor többet ugatnak a kutyák (mikor többet nem vagyunk otthon)! Hogy bizonyítja hogy tényleg egész nap megy az ugatás? (mondjuk egész nap nem, max. du... többi időszakban mindig van itthon valaki) Kész vagyok az idegtől...


Ja, és még egy... Kb. ma (vasárnap) du. 4-től max. negyed 9-ig ugathattak a kutyák.. szóval nem késő este.


Mondjuk az biztos, hogy ezek után ha bármi zaj zavar felőlük, megyek beszólni..


2011. szept. 11. 21:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Követnek az ajtóig, és csak lesnek amikor elmegyek.. Nem szoktam búcsúzkodni tőlük, mert szerintem az csak rosszabbá tenné a helyzetet... Ma megint arra jöttem haza, hogy a szemeteszsák be lett vonszolva a nagyszobába és szét lett hordva minden... pólóim is le lettek szedve a polcról és a szőnyeg közepére lettek cibálva...
2011. szept. 17. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!