Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya ivartalanítása...

Pipis kérdése:

Szuka kutya ivartalanítása után Ti meddig voltatok vele otthon, úgy értem, hogy vettetek-e különki szabit és ha igen hány napig?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 23:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! Jól utánanéztem a dokinak, a tenyésztőm is Őt ajánlotta, többször beszéltem már Vele telefonon, nagyon meggyőző volt. Örülök, hogy így meg lehet oldani, mert lehet, hogy lesz munkahelyem, de mivel friss lesz, így nem tudok csak úgy elrohangálni szabira:((( viszont ezek szerint nem is kell. Közben eszembe jutott, hogy pont az iskolai őszi szünet körül műttetném, tehát a tesómék még rá is tudnak nézni napközben:) Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat!
2011. szept. 12. 08:46
 12/16 Akiteki ***** válasza:
Minden szukára rá szoktam tenni műtét után egy régi pólót, amit a hátán megkötök. Így nem tudja nyalogatni sem a sebet (bár általában nem is akarják, de esetleg a másik kutyának eszébe jutna) és nem megy bele a kosz sem. Másnap már játszanak a kertben a többiekkel. Időzítsd a műtétet péntek délutánra és hétfőn már nyugodtan mehetsz dolgozni.
2011. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök:) Ő mondjuk yorkshire terrier, tehát lehet, hogy gyerekpólót kell keresnem:D
2011. szept. 13. 10:40
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha megnézed én is nyugtatgattalak aki azt írta hogy "aznap is egyedül aludt az udvaron". És jó lenne ha nem ítélnéd el mert én nagyon is szeretem a kutyámat, de haza nem hozhattam, mert itthon már van egy kutyám. Ez telki kutya, és én fogadtam be mert az alkoholista telekszomszédnál születtek, télen egy megdőlt házban rongy sem volt alattuk, és enni is alig kaptak, mert a szomszéd mindig be volt baszva és szart rájuk! A három kicsi nem ismerte a vizet! Az volt a szerencse. hogy volt hó. Enni is én hordtam nekik és én adtam őket örökbe is. De ennek az egynek nem volt gazdája hát én lettem. Minden nap megyek hozzá, és megsétáltatom és házat csináltam neki, megfürdetem, fésülöm stb. Hiába telki kutya jobb dolga van mint az anyjának meg az apjának a szomszédban, pedig azok kint laknak.

És képzeld én is marhára aggódtam miatta amikor megműtötték. De aztán rájöttem hogy értük nem kell, mert nem olyan nyomorékok mint az emberek. Kutyabaja sem volt. Nem árt ha rájössz hogy a kutyával kutyaként kell bánni és nem emberként. A természetben őket az sem hatja meg ha valamelyikük meghal, ők tovább lépnek és kész. Csak mi emberek töltjük fel őket hatalmas érzelmekkel, és ezt tükrözik vissza. Ezeket A csodálatos kutyadoki című műsorból tanultam. Akkor szeretjük igazán a kutyánkat, ha kutyaként tekintünk rájuk.

Úgyhogy kikérem magamnak! Te nem tudsz rólam semmit úgyhogy ne minősíts! Én kedvesen nyugtatgattalak, nézd meg a nevem ki van írva. Más kiröhögött volna hogy szabit akarsz kivenni.

A szomszédom és még sok ember meg azt nem érti meg hogy minek viszem minden nap sétálni amikor kertben lakik. Hát azért mert szüksége van rá!

Látod? Nem vagyunk azonos szinten, de mindenki megteszi a legtöbbet ami tőle telik. A szomszéd két kutya sosincs elengedve de ők már azért is hálásak hogy enni kapnak.

2011. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezer bocs a kérdezőnek!

Helyesbítek, most vettem észre hogy "azt" rólam másvalaki írta úgyhogy annak üzenem amiket írtam.

2011. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Akiteki ***** válasza:
Bébi rugdalózót neki:))))
2011. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!