Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen félős az amstaffom?

Miért ilyen félős az amstaffom?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám sétáltatni a 4 hónapos amstaffom,most szoktattam rá a pórázra de amint kiviszem utcára és meghall 1 kutyaugatást visszafut a ház felé..:/
2011. szept. 12. 14:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csak van amikor teljesen megtorpan,és látszik a szemein ,hogy ilyenkor egy tapottat sem. Igazábol nemtudom ilyenkor mi a teendő. Kitartás az megvan,köszönöm :)
2011. szept. 12. 15:41
 12/14 compactegon ***** válasza:
kajával nem tudod motiválni? enyém, ha végképp vészhelyzet van elhúzom az orra előtt a crusty bone-t, aztán máris én vagy ismét az isten :D
2011. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már feloldódott hála isten:) most értünk haza az első nagy 1 órás sétából :)
2011. szept. 28. 16:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális nekem is 4 honapos és mivel 1 hete mehet ki legálisan az utcára hiszen mos tkapta meg a 7. oltáaát.Most találkozik először kutyákkal,most hall és lát kutyát először,rádaásul az utca is egy uj hely neki,hisz eddig kertben volt csak.az enyém is megijed aztán leül a kerités elé és nézi ahogy ugatnak rá és csoválja a farkát,hagyni kell hagy nézze:)
2011. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!