Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek már mindent megprób...

Mit tegyek már mindent megpróbáltam?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A kutyám egy fél ésves Golden és Labrador keverék elég nagytestű és nem bírok vele! Ha kimegyek hozzá a kerbe ugrál és harapdál (de nem fáj) és ha valamit tanítani akarok neki akkor nem figyek rám már azt nagy nehezem megtanítottam neki, hogy ül és fekszik de van amikor mondom neki és nem csinálja! És mikor sétáltatni viszem nagyon húz és sajnos már egyedül nem is tudom elvinni barátnőimmel szoktam mert olyan erős, hogy nem bírom el behúz a bokorba és ha rászólok se érdekli! Jah és minden kutyát nagyon megugat! Segítsetek, mit tegyek?
2010. nov. 18. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Egyelőre otthon tanitsd ,és ne sétáltasd emberek között
2010. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem kérd meg a szüleidet, hogy hadd járj el vele kutyasuliba, mert ha egy goldent fél éves korára sikerült így elrontani, akkor a helyzet javulni már nem fog, csak romlani.


Nem bántani akarlak, nem tehettek róla, nem mindenki születik úgy, hogy ért a kutyázáshoz, de a golden az egyik legkönnyebben kezelhető fajta. Ha ennyire nem fogad szót, akkor valamit rosszul csináltok, ráadásul még kölyök, most kezd majd öntudatára ébredni.

2010. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Nem vesz komolyan a kutya, valószínűleg. Nagyon j lenne főleg számodra egy kutyaiskola. Szabadidős elfoglaltságnak is remek. Mozogsz, levegőn vagy, új barátokat is szerezhetsz. Nem utolsó sorban megtanulod kezelni a kutyádat. Éppen jó korban van hozzá.
2010. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

14:52-nek

" A kutyám egy fél ésves Golden és Labrador keverék "

am. ha ugrál lépj rá a hátsó lábára

2010. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom pont ezért vettem golden kutyám az 12éves vagyok és apukámra már hallgat de ő se tudja sétáltatni és még van, hogy rá is felugrik apukámnak pedig nagyon sok kutyája volt már és nagyon ért hozzájuk bevallom én nem nagyon értek hozzájuk de sokat olvasok kutyás könyveket
2010. nov. 18. 14:56
 6/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam rálépni a hátsó lábára de nem érdekli
2010. nov. 18. 14:57
 7/22 A kérdező kommentje:
Otthon nem tudom sétáltatni mert akkor csak arra figyel, hogy ott a póráz és visszaforul és ugrál rám, hogy engedjem el
2010. nov. 18. 14:58
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor először azt kéne megoldani, hogy otthon tudjon normálisan pórázon közlekedni. Addig ne is várd, hogy kint figyeljen, ha bent se tud.
2010. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2010. nov. 18. 15:17
 10/22 A kérdező kommentje:
És az ugrálásról, hogy szoktassam le nem kérek ilyeneket, hogy lépjek rá a hátsó lábára meg nyomjam le stb. ezeket már próbáltam és ezek nem jönnek be
2010. nov. 18. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!