Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kistestű kutyások miért nem...

A kistestű kutyások miért nem szedik össze a kutyakakit a saját kutyájuk után?

Figyelt kérdés
Egyre jobban zavar a környékünkön, hogy "miss poppy", miss sixty és miss/ter ken nem szedik össze az apró kutyáik után a piszkot. Segítene megérteni, ha valaki megmagyarázná, hogy egy kisebb kaki miért szennyezi kevésbé a köztereket és miért nem lehet zavaró...
2011. szept. 13. 10:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
* már másnaP kiszárad
2011. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez nemcsak Magyarországon gond,hanem Angliában is.Angliában eléggé szűk utcák vannak egyes helyeken.Ráadásul a lakás bejárati ajtaja egyből a járdára nyílik.Mégis nagyon sokszor van,hogy a kutya a bejárati ajtó elé szarik és nem veszik fel.Ilyenkor tombolni tudnék,mert ha csak a járdára szaratja a kutyáját,akkor vigye a saját lakása elé..Itt már többször kiírták táblákkal,hogy figyelni fogják,ki az a kutyatulajdonos aki nem szedi fel a kutyája után a kakit,és ha észreveszik,beperlik..Elég komolyan veszik egy darabig..Majd amikor minden lecsendesedik akkor újra jönnek félméterenként a kakicsomagok..Amióta kint élek,már nem mondogatom ha szarba léptem szerencsém lesz!
2011. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a kiskutyás gazdik b*szogatását. Ugyanúgy összeszedik/nem szedik össze a nagytestű kutyák után (sem)
2011. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre ahol én lakom, szinte csak a nagytestű kutyások nem szedik össze a szart. Egyébként meg nem a kutya méretétől függ hanem a gazda intelligenciájától... Na de mindegy!!
2011. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert a rottweileresnek nem mernek beszólni:D
2011. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 10:53

Magyarországon az a baj, hogy normális fizetésre, meg az emberek eltartására sincs pénz, meg elég ész, nemhogy ilyen törvények bevezetésére :)

És őszintén mondom, sajnálom hogy ide születtem. Ez egy szar ország, semmi jövője sincs.

A normálisan dolgozó, és élő embereket nem veszik figyelembe, ezek után nem csodálkozom hogy az állatokkal meg még ennyire sem foglalkoznak. Nem csak az ürülék kérdés terén, hanem egyáltalán az állatok védelme terén (pl állatkínzás).

2011. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én összeszedem a 10 kilós kutyám után. Múltkor viszont láttam, ahogy egy nő a parkban a JÁRDA KÖZEPÉRE szaratta a yorkiját és otthagyta... Nagyon felháborító.

Ilyenkor lehet nekik szólni, hogy adjak egy zacskót??

2011. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én külön megköszönöm azoknak, akik -kicsi, vagy nagytestű kutyások, mindegy- összeszedik a kutyakakit.

Érezzék különbnek magukat!!! És ne ebbe a csoportba, akikről kérdeztem.

Azthiszem tényeg az a legjobb, ha erélyesen rájuk szólok, aztán letojom, hogy a szomszédba lakom. Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 14. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!