Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar a tenyésztő kutyád...

Nem akar a tenyésztő kutyád adni amiért nem tervezem kutyasuliba vinni, ez miért baj?

Figyelt kérdés
7 éve kutyázom aktívan, a jelenlegi kutyámmal, aki menhelyről van sem jártam kutyasuliba, és félősen, bizalmatlanul érkezett hozzám. Mindent én tanítottam meg neki magamtól, és teljesen jól működik a drágám kutyák közt, társaságban... tehát nem értem ezt :(. Nagyon abból a kennelből szeretnék, mert az egyik szukájuk nagy kedvencem, és megfogadtam, ha TK-s kutyát veszek, akkor csak is innét. De azt mondta, hogy ha nem viszem kutyasuliba, akkor nem ad. Egyébként egy tervu lenne.
2011. szept. 14. 10:42
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Nos válaszolt a tenyésztő asszonyság, felajánlotta, ha esetleg a közelben fog kiállításra menni elmehetnénk és találkozhatnánk személyesen, hát lássa tényleg, hogy viselkedem a kutyákkal. Jajj izgatott lettem :), bár ezáltal lehet ki tolódik a kiskutyázás :). De nem bánom, azért ez is egy kezdet.

Hogy border collie? Hát azt valahogy nem, régebben nagyon tetszettek, de mióta minden ember bordert akar, mert hogy milyen okosak, ki ábrándultam. :-)

2011. szept. 15. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!