Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi táp. Ti mennyire...

Minőségi táp. Ti mennyire vagytok benne biztosak hogy jobbak mint az olcsó?

Figyelt kérdés
Én a tescosat szoktam venni de valamikor a Dog chow tápot. Mind a 2 egyformán megeszik. Összetétele ugyan az megnéztem. A tescosban sincsen tartósító, ízfokozó, színezék. pl. a friskis vahúr, chappi, peddigré, darling kutyatápt soha sem adnék a kutyáimnak mert az mind tele van ezekkel. Amúgy a Tescosbe is van A, D, E vitamin meg hús és állati származékok olajok és zsírok, szint ennyi...
2011. szept. 14. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Én régebben a tesco-s meg a bruno's tápot vettem 1-1 csomaggal mindkettőből, azokat megette a kutya, nem volt vele semmi bajom, szép volt a kutya, energikus, nem pukizott rendes kakit nyomott, minden oké volt. Aztán kapott friskies meg chappit, azt is megette, ugyan olyan szép volt, ugyan olyan energikus, de annyi végterméket termelt mint egy ló...

A kutya konzervektől, kutyaszalámitól konrkétan hasmenése van... Elkezdtem neki adni házi kosztot, vegyesen farhátat is de minden félét amit csak mi ettünk, még a kovászos uborkát is meg a nyers répát is megeszi o.O" utána vettünk neki megint tápot, pedigreet, de nem eszi meg... már semmilyen tápot nem eszik meg csak arrébblöki a tálat kb olyan fejjel, hogy "miezaszar"... :-D előbb eszi meg az egy hetes káposztástésztát mint bármelyik tápot...

2011. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nah.. vegyél nekik Britet, és meglátod szétfalják magukat.

A szar tápokat az én kutyám sem eszi meg, szétszórja. Inkább éhezik napokig, csak megenni ne kelljen.

2011. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Én a drága minőséginek mondott tápokat sem tartom többre mint az olcsót.Sokan elfelejtik, hogy a tápnak csak kiegészítő eleségnek kéne lennie és nem, főtápláléknak.A kutyák ragadozók.Nekik olyan kaja kell amiben valódi hús és csontok vannak+valódi zöldségek stb..Én sokszor főzök nekik fagyasztott mindenféle állati dolgokat, de persze kapnak kiegészítőnek tápot is csak nem minden nap.Jelentem nagyon egészséges és gyönyörű szőrű kutyáim vannak.Én egyébként az olyan tápokat szeretem amiben nem csak táp van, hanem tészta, szárított zöldségek, puff risz búza kukorica stb és azt beáztatom.Sokkal táplálóbb így neki.Tápot én állatkereskedésből kimérőset vagy pedig Tescosat, Lidlöset stb veszek.
2011. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és a székletük is jól formált hurka, barna sosem híg vagy kemény.
2011. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A két felnőtt kutyám szintén Dog Chow-t eszik, a kölyök Eukanuba-t, de csak azért mert a doki azt mondta, hogy kell neki egy kis ízületvédő a növekedései szakaszban. Főtt kaja párti vagyok én is, hús meg rizs - zöldség és kész. Olcsóbb, bár többet kell bajlódni vele, mint ha eléjük öntenél valamit. Ezekkel a kajákkal (50% táp-50% főtt kaja) egészséges kutyáim vannak, szépek és kiegyensúlyozottak. Anno az enyémek is ettek ilyen tucat tápot, de az egyik eb allergiás valamilyen adalékanyagra, azóta ettől a minőségtől nem kapnak gyengébbet.
2011. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!