Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok kutyát ha még...

Tarthatok kutyát ha még magamat is alig tudom fenntartani mer nincs munkahelyem és máról holnapra élek? Megpróbáljam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ne! Mi van ha a kutyának egyszer nem dudsz enni asni?! Mondod neki hogy most nincsen pénz várj míg lesz?! Várj addig amíg lesz elegendő pénzed hogy el tudj tartani egy kutyák!
2011. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
kötelező oltások, beteg lehet, az állatorvos meg drága... stbstb. ne tarts. felelőtlenség.
2011. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne. A kutya felelősség! Tőled függ. Mi történik ha valami komoly baja lesz? Mert mondjuk a kajáját még megoldod valami vacak minőségű olcsó táppal... de mi van, ha úgy jár mint az enyém egyszer, h mérget eszik föl? Kapásból majd 10 ezer forintos orvosi költség + benzin és csak azért ennyi mert ismerőshöz vittük és nem valamelyik rendenlő ügyeletére. Először teremts magadnak egy biztos hátteret - tudom könnyű mondani ebben a szar világban, szar országban.... - és utána gondolj kutyavállalásra.
2011. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ne. Nevelj az interneten tevét.
2011. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Németjuhászt szeretnék de nem akarom h éhezzen. Volna mit ennie de nem neki való kaják hanem ételmaradékok.
2011. szept. 18. 19:47
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne. A kutyatartás felelősség és sok pénz.És akármikor történhet valami.

Ha csak az oltásokat, spot-ont,féreghajtást veszed az is havi többezer forint.Ha pedig történik valami az többszázezer is lehet. Ivartalanítás 15-30 ezer

(kisebbik kutyám kergetőzés közben törte szilánkosra a lábát, 160 ezer volt a műtét,a fizikoterápia. Mit csináltam volna, ha nem tudom kifizetni?)

2011. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

tuti NEM

okok: ha az allatot szereted, elobb-utobb megvalsz tole, amikor latod, hogy csont es bor, mert nincs penzed pedigrere, (oke, en se pedigren tartom az enyeimet, de jo kajan, huson)aztan amikor esetleg megbetegszik, es szenved (ne adj isten meghal) akkor (ha igazan allatbarat vagy) gyulolni fogod magad.. Ne feledd, egy allat FELELOSSEG, nem jatek!

2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
ajjajj akkor egyedül kell élnem olyan sz@r lesz egyedül magányosan. jó lett volna 1 társ akibe megbízhatok :(
2011. szept. 18. 19:50
 9/32 anonim ***** válasza:

"még magamat is alig tudom fenntartani"

"máról holnapra élek"


Már nem haragudj, de ha ezekkel tisztában vagy magad is, akkor mégis hogy merülhet fel benned ez a kérdés?! A kutya is egy élőlény, nem hogy még kínozd is! Gondolok itt arra, hogyha nem tudsz neki enni adni, tiszta vizet önteni a táljába vagy épp fedelet biztosítani a feje fölé.


Még sosem mondtam senkinek ilyet gyk-on, de ha ezt bevállalod, akkor te egy önző emberi lény vagy. Csak sajnálni tudlak. Vagyis inkább a leendő kutyádat.

2011. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Nézd: te ember vagy. A kutya fontos, de te fontosabb vagy. Tarts, és etesd maradékkal. A kutya erőt fog neked adni, találsz jó munkát akkor, s meghálálod a kutyabarátnak majd. De beoltatni muszáj. A kutya fontos, de az ember fontosabb.

Első az ember. Tarts, és váljon hasznodra!

2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!