Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen? Se vele se...

Létezik ilyen? Se vele se nélküle szerű?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem bírom elviselni a kutyákat de közben meg úgy vágyom egyre!

Nehéz ezt így leírni és gondolom majd jönnek a leszóló hozzászólások de érdekel hogy ez mitől lehet!


Nem tudom elviselni hogy ok nélkül nyalogatnak,hogy hullik a szőrük és csupa szőr az ágy a ruha hogy akkor is jön utánam ha én nem akarom...de közben meg meglátok egy kis szőrcsomót és majd meghalok érte!

Próbálkoztam már nagytestű kutyával de sehogy sem értettünk közös nyelvet!

Nem vagyok rendmániás de igényem van arra hogy ne legyen szét a lakásom,hogy mikor haza jövök ne a szétzilált ágy és a nyálfoltos padló várjon!

Az a dolog hogy le kell vinni -30 fokba meg +40be nem taszít!Sőt...legalább kimozdít és motivál a mozgásra!

Van jó pár barátomnak kutyája és olyan egyszerűnek tűnik de nekem nem jön össze!Létezik hogy én vagyok a túl rigolyás,temperamentumos egy kutyához vagy csak meg kéne keresnek a megfelelő fajtát?

Természetesen elfogadom azt a választ is hogy nekem nem való kutyus,csak kérlek benneteket hogy normális kereteken belül és indokkal írjátok le választ hogy miért ez a véleményetek!

Köszönöm előre is!


2011. szept. 20. 16:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

12 órás meló?

a kutya 12 órát egyedül van.


szerencsétlen...


a pisilést azért írtam, mert elkerülhetetlen, hogy az elején párszor megtörténjen...

és ha a nyáladzás zavarna, gondolom a pisiért sem rajonganál...:)


nem azt mondom, hogy nem tudnál kutyát tartani, hanem azt, hogy most, jelen pillanatban szerintem valami hiányzik Belőled.


de a te életed, a te döntésed, kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok!:)

2011. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen, a 12 órás melót azért említettem, mert olyat kutyatulajdonos nem tud elvállalni, bármennyire is az az álomállás álomfizetésért. Nemet kell rá mondani. Ahogy mondjuk én mondtam nemet féléves külföldi munkára is. Ez van, a kutatartás sokszor nem is olyan apró áldozatokkal jár.
2011. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!