Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legnagyobb kutyafajták?

Melyek a legnagyobb kutyafajták?

Figyelt kérdés

Melyek a legmagasabbak? és/

Melyeknek van a legnagyobb testtömege?


Azt tudom, hogy elvileg a két legmagasabb kutyafajta az Ír Farkaskutya és a Német(/Dán) Dog. De milyen sorrendben? És utánuk mely fajták következnek a "listán"?


2011. szept. 22. 23:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Akkor segítek, lásd google.

[link]

[link]

2011. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ezek a cikkek enyhén szólva is pontatlanok. Ha már a kuvasz is bekerült a 10 közé, akkor lehetne még sorolni olyanokat, akik bőven nagyobbak nála, mégsincsenek ezen a listán. Én a neten még nem találtam olyan felsorolást, amibe ne lehetne belekötni. Azt is meg merem kockáztatni, hogy nem lehet egyértelmű sorrendet felállítani, mert előbb azt kellene definiálni, hogy mit jelent a "nagy". Magasság vagy súly, vagy esetleg a kettő aránya? Ezen kívül fajtán beül is vannak szélsőségek. Lehet, hogy a "világ legnagyobb kutyája" abból a fajtából került ki, az átlagos méretük mégis kisebb, mint egy másik fajta átlagos mérete.
2011. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

15:27


Nem kell a segítséged, köszönöm, főleg nem ilyen segítség, mert ez a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető annak. És az utolsó válaszolóval értek egyet, nagyon is pontatlan a lista. Kettő fajta is van a listán, ami nem illik oda, vagy helyette más fajtának kellene ott lennie.


És eleve a legnagyobb fajta rossz megközelítés, mert vagy a legmagasabbak legyenek egy listán vagy a legnagyobb testtömegűek. Olyan nincs, hogy legnagyobb.


Kivéve, ha a kommentelőket nézzük, ebből a szemszögből van "a legnagyobb hül*ye", ismertetőjegye: oda nem illő (kifejezetten okoskodó) válaszaival terrorizálja a kérdezőket, a kérdezővel lekezelően bánik, válaszai mögött sokminden van, például gúny, nagyképűség, de tudás nincs. :-)

2011. szept. 23. 16:27
 24/36 anonim ***** válasza:
43%

Egyet nem értek. Az ember próbál kicsit poénos lenni.Én nem sértettelek meg szerintem egy válaszommal sem. De ha így gondolod akkor az talán a te sznobságodat jelöli. Bár ezzel ellentétbe neked sikerült. Szerintem inkább menj könyvtárba, és ne ülj net közelbe, mert ez nem neked való. Amúgy is a világon 376 kutya fajta van. Nem tudom mire gondoltál, de szerintem gőzöd sincs a kutyákról.

Nézd meg inkább ezt kezdj el keresgetni, és ne sértegess másokat. Elnézést, ha bárkit is megbántottam, persze a kérdezőn kívül.

[link]

2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ha magadra vetted, az a te bajod. Egy szóval sem mondtam, hogy a "legnagyobb hül*ye" te lennél. :-) De ezek szerint magadra ismertél. :-)


Ha itt valaki sznob, az maximum te vagy. Én nem állítottam be magamat intelligensebbnek, okosabbnak annál, mint amilyen vagyok, veled ellentétben, ugyanis te a kérdésem feltétele óta itt majomkodsz az okosabbnál okosabb, bölcsebbnél bölcsebb "válaszaiddal". Pedig egyik rosszab, mint a másik, s nem segítség egyáltalán. Az utolsó válaszodnál beillesztett linked meg sem nyitom, mert az előző 3 sem volt segítség, olyan oldalakra lettem navigálva általad, ahol már réges régen jártam már. Inkább gúnyoldósz a linkjeiddel, próbálod az orrom alá dörgölni, internethasználattal milyen könnyen megválaszolható a kérdésem, amit fel sem kellett volna tennem.


A linkedben látom a kutya tár címszót: a kutya tár nem teljes, ezt onnan tudom, hogy ugyan az összes kutyafajta paramétereit nem, de magukat a fajtákat nagyjából ismerem és fel tudom sorolni. Elég sok fajta hiányzik a kutya tárból, ezért nekem az nem segítség.



De! Ha ennyire szeretnél "segíteni", egyet megtehetsz: Ne kommentelj többet a kérdésemnél!

2011. szept. 23. 22:58
 26/36 anonim ***** válasza:
No comment. :D:D:D:D
2011. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Hjaaaj. 376 kutyafajta? :-)


Na itt bizonyosodik be, hogy mennyire nem vagy járatos kutya témában. Azt gondolod, annyi kutyafajta van, mint amennyi a kuty tárban? (költői kérdés, nem igényel választ)


Kb. 800 kutyafajta létezik te kis okostojás. :-)

Tény, ebből nem mindet ismeri el a FCI (legalább 200-at) de könyörgöm, nem 376 fajta van... :-)))

2011. szept. 23. 23:32
 28/36 A kérdező kommentje:
23:02-es válaszoddal abszolút kiérdemelted a legnagyobb hül*ye minősítést. Képes valaki bekommentelni, hogy no komment... Mennyire kell ehhez fogyatékosnak lenni? :-)
2011. szept. 23. 23:37
 29/36 anonim ***** válasza:

Erre csak ennyit mondok....

Nem mindegy, hogy a hül*ye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik. Én az utóbbinak érzem magam. És ezzel a beszélgetést le is zárnám. További sok sikert.

2011. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek szépen olvasd vissza a válaszaidat és gondold át mégegyszer, hogy melyik kategóriába is esel pontosan. És a vita akkor lesz lezárva, ha nem préselsz ki magadból még egy ostoba választ a kérdésemnél, és nem nyűglődsz itt tovább. Ha erre képes vagy, vége a vitának részemről is. De amíg írsz ide, a vitának nincs vége, ugyanis nehéz szó nélkül hagyni a majomkodást (okoskodást), amit itt művelsz.
2011. szept. 24. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!