Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fú de ne szeretem a hosszú...

Fú de ne szeretem a hosszú szőrű kutyákat azaz aminek a földet veri a szőre. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek a szépen ápolt hosszú szőrű kutyák!!
2011. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező, az ölebekre gondolt.

lhasa apso, shih-tzu, ,pekingi ,máltai pincsik , hosszú szőrű chiwawa,york , talán még a westi is.

2011. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

és ami kimaradt :

lehet,hogy ezek közül a kutyák közül egyiket sem ismerné fel rövidebb szörrel ???

a komondort és a pulit Magyarországon kevésbé nyirják, bár a világ más részein símán levágják rövidebbre a szőrét .lsd:egyesült államok texas ,a nagy meleg miatt a komondorok szőrét rövidre nyirják, mert egy 60-70 kg-os komondor remekül őrzi a marhacsordát !!

na ,nem az őshonos anyaországban, hanem sok 1000 km -el arrébb !!!

érdekes !!

és a puli is símán eléldegél rövid szörrel, akár csak a többi hosszú ,szőrű fajta !!

persze sok függ a környezeti hatásoktól !!

2011. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy hosszú szőrű kutyának legyen az bármilyen fajta, a szőre az ékessége, ha szépen rendben van tartva. A hosszú szőrnek is van funkciója, nemcsak "divatból" hordják. Szigetel. Télen a hidegtől védi, nyáron a naptól.
2011. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg a hosszú szőrűk tetszenek mert sokkal szebbek mint a rövid szőrűek.De a rövideket is szeretem.
2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

82% ma 08:57

Adom a válaszod!

2011. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én inkább az ilyen apró szőrcsomókra gondoltam főleg amelyikeknek nagyon sok távolság van a szemük közt bocs ha valakit sértettem a kérdéssel...
2011. szept. 28. 15:01
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindenki leszarja hogy te nem szereted. Miattad még lesznek ilyen kutyák és vannak is.
2011. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért itt kell ezt kérdezgetni... Nem szereted. OKÉ!
2014. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!