Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxer kutya meg a buldog...

Anetalia kérdése:

A boxer kutya meg a buldog képes rá támadni egy embere?

Figyelt kérdés
Szerintetek a boxer ,buldog meg támad embert ha szabadon kiengedik? Mert aszt tudom hogy vérebek.
2011. szept. 28. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó.Te meg nem tudom, hogy tudnál elszaladni a rendőrség elöl, ha ráuszítanád a kutyád egy emberre.Nem kell vagánykodni egy bulldoggal, főleg egy olyannal aki emberekre támad...
2011. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van. Nem kívánhatnék jobb örző-védőt. Aki azt mondja nem való erre, az hülye már elnézést.
2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a boxer nem jó őrző-védő. De azt írtuk, hogy nem VÉREB.
2011. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:48


Édes szívem! ki mondta, hogy támad? Pláne emberre.... A futással kapcsolatos beszólásokra értettem, de akkor mondjuk úgy, megnézném melyikőtök tud elmenekülni előle mikor labdával játszanak, vagy mondjuk úgy, hogy melyikőtök tudná utólérni, mikor ő menekül a labdával. Így már vili? Oda akartam kilyukadni, hogy nem kellene lebecsülni a futással kapcsolatos képességeit, attól hogy a legtöbb bulldog gazdi lusta, és így a kutyája is egy mozgásképtelen dagadt disznó.

2011. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Palm, senki nem mondta h neked válaszoltam. Nagyon jól tudom, hogy mi az, hogy véreb :)
2011. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A szomszédomnak van egy buldogja és majd nem rám támadott.

Elkezdet futni alig lehetett le álittani.

2011. szept. 29. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem csak üdvözölni akart a maga heves idiotizmusával, vagy esetleg kivenni a kezedből valami számára játéknak tűnő tárgyat?
2011. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!