Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tikutyátok is szokott...

A tikutyátok is szokott ilyeneket csinálni =)?

Figyelt kérdés
Pár perccel ezelőtt történt.Itt ültem és gépeztem,amikor halottam valami halk kopogás szerűséget.Kimentem az előszobába és a kutyusom aludt de csóválta a farkát(azért halottam mert a fal mellett szokott aludni és a falon kopácsolt a farka) annyira aranyos volt :'D. A ti kutyátok is szokott hasonlót csinálni? Én ezt most tapasztaltam először .=)
2011. szept. 29. 14:48
 1/6 A kérdező kommentje:
* ti kutyátok
2011. szept. 29. 14:49
 2/6 anonim válasza:
100%

Az én kutyusom álmában ugatni is szokott,

sőt néha -amikor a 4 tappancsa felfelé néz még futó mozdulatokat is tesz. :) Lehet cicusokat kerget... :)

2011. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első ideiglenes kutyámat kihoztam a menhelyről, akkor ő annyira hálás volt nekem, hogy az első nap nem is tudott aludni, mert ahányszor ránéztem, vagy a hangomat hallotta, csóválnia kellett a farkát :) Aztán még legalább két hétig úgy aludt édes szívem, hogy egyfolytában járt a farka álmában is :) Imádtam, és rohadtul hiányzik, de szerencsére nagyon jó gazdái lettek :)
2011. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen! :D Imádom, amikor ezt csinálja! <3

Ő ezt akkor szokta, amikor nem alszik, csak bóbiskol, és meghallja valamelyik családtagunk hangját. Beindul a propeller XD

2011. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit kinyitott szemmel szokta ezt csináni csak néha még nyüszitget is X'DD
2011. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe :DD biztos arik =)
2011. szept. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!