Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Cocker Spániel mennyire...

Angol Cocker Spániel mennyire gyermekszerető?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a fajta,családi házba aminek nagy az udvara,két gyermek mellé,mennyire ajánlanátok?

Természetesen sokat sétálnánk,mert amúgy is szeretünk kirándulni.

Bent is lenne és kint is,(gondolok arra,ha nagyon hideg van akkor bent lenne éjszakára,de ha nagy meleg van akkor éjjel akár kint is alhatna).

Nem házörzésre kell,nem munkára,hanem családtagnak.

Mennyire gyermek barát,olvastam ezt is,azt is?! De a spánielesek,talán többet tudnak erről mondani.

A másik kérdésem,ha esetleg nyáron,kint alszik a kutya,mennyire ugatós?(a gyerekek hálószoba ablaka a kertre néz)

Köszönök minden segítő választ,legyen az pozitív vagy negatív!


2011. okt. 3. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy nem ugatósak, csak akkor ugatnak, ha jeleznek (valaki elmegy a ház előtt, ilyesmi), feleslegesen nem csinálják.


Nyáron simán elvan kint, de télen már nincs el, fázik.


De minden csak az idegrendszer és az aktivitás kérdése, egy tenyésztő (nem mezei szaporítóra gondolok, mint például az, aki labradort akar rád tukmálni) biztosan ki tudja neked választani az alomból azt a kiskutyát, amelyik nyugodtabb típusú.


A gyerkőcömet imádja!


(Előző vagyok)

2011. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a labradoros fotót, aki beküldte, nem szaporító, sem tenyésztő, csak fotót linkelt. Elnézést, nem néztem vissza hamarabb.
2011. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kimerítő válasz! Nagyon szívesen venném a tenyésztő címét,de külföldön élünk.Természetesen tenyésztőtől vennénk a kutyát,ez számomra alap.Minden eddigi kutyám(Német juhász,Újfoundlandi) tenyésztőnél vettem.

A nagyobbik,hatalmas állatbarát,két cicánk van.Nagyon szeretik őt a cicák is,szinte követik mindenhová,mint egy kiskutya.

A kicsit is igyekszünk úgy nevelni,hogy tisztelje az állatokat,nálunk ez tényleg alap.

Nagyon szépek az arany színűek,de nekünk inkább a fekete-fehér,a fekete és a nem tudom pontosan hogy írják,de itt blue roanként hírdetett kékes színű tetszik. :)

2011. okt. 3. 12:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha adsz egy e-mail címet, megírom az elérhetőségét. Akárhol éltek, szerintem megtudja oldani a szállítást is. Ahogy láttam, vannak most pont fekete kiskutyák.

További magyar tenyésztők: www.spaniel.lap.hu


Üdv

2011. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon kedves vagy!

Nem tudtam,hogy szállítanak külföldre is.Én azt olvastam igencsak bonyolut,vérvétel,6 hónap karantén,útlevél,stb.

Megadom a mail címem: mssv77@gmail.com

2011. okt. 3. 15:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Az angol cocker spánielt csak ajánlani tudom, nagyon gyerekszerető, és játékos. Az ugatás minden kutyánál máshogy van. Például nekünk kettő angol cocker spánielünk van, ők testvérek, mégis az egyik sokat ugat, a másik viszont alig szólal meg.
2011. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia, végül hogy döntöttél lett kutya? :)
2015. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!