Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya ivartalanítás utáni...

Kan kutya ivartalanítás utáni kérdések. Mi a helyes?

Figyelt kérdés

2,5 éves kan kutyámat ma 11-kor műtötték, 13 óráig nyüszögött, de most már ki akar menni a kertbe. Pisi, kakira kiviszem, de ugye utána hozzam be a lakásba, hogy ne koszolódjon a seb? Természetesen éjszakára is bent marad, de úgy látom rajta, hogy nem szívesen. Tartsam bent erőszakkal?


Pólót szeretnék rá adni, de nem tudom, hogyan kell, ha fölülről adom rá, akkor felcsúszik és pont a lényeg marad szabadon... Segítenétek?


2011. okt. 3. 14:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Poló ügy már ki kristályodott nálam is. :) A tölcsért mi sem eröltettük, szegénynek van elég más baja. A szivem szakad meg úgy sajnálom szegénykémet.
2011. okt. 7. 20:58
 22/25 A kérdező kommentje:
Bocs a sok helyesírási hibáért, de iphoneról.
2011. okt. 7. 21:01
 23/25 Akiteki ***** válasza:
100%
Az első műtétnél én is tettem gallért a kutyára. Miután egész éjjel ébren voltunk, levettem róla és mindketten aludtunk. Tequila az ágy mellett, a kezem a buksiján volt, ha megmozdult már éreztem és ellenőriztem, hogy nem nyalogatja. De tényleg soha nem akarták. Azon gondolkodtam, mit lehetnek kitalálni gallér helyett. A műanyag szájkosár jutott eszembe. Szerinted akkor nem nyalogatná? Az a fajta, ami olyan mint a fém, csak műanyagból. A Freshnapfban lehet kapni.
2011. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A szájkosár rosszabb mint a gallér.
2011. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Akiteki ***** válasza:

Miért?

Volt egy kutyám, akinek eltört a farka vége. Hogy ne rágja, hiába kötöztem be, leszedte. A gallér alá simán bekanyarította a farkát. A szájkosárban jól elvolt, csak akkor vettem le, ha sétáltunk, játszottunk vagy kajált. Még inni is tudott benne.

2011. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!