Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltmár nektek olyan, hogy a...

Voltmár nektek olyan, hogy a kutyátokat más fajtának illetve más állatnak nézték? Kíváncsi vagyok :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 21:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A yorkshire-omat még kölyökként macskának nézte egy néni, mert akkoriban még ritka volt a vágatlan farok. Mondjuk a néni elég öreg volt, gondolom vaksi, meg kicsit lökött is :D
2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A colliemat nézték már csau-csaunak, Beethowennek, de a kedvencem az volt, amikor egy kisgyerek leoroszlánozta.
2011. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Az akitámat rendszeresen le husky-zzák :)
2011. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
A boxeremet folyamatosan pitbullozzák...
2011. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. volt..

A fekete németjuhászomra mondta egy nagyon okos, hogy az nem lehet németjuhász (pedig felnőtt, kifejlett, gyönyörű állat), mert a németjuhász nem ilyen színű (rajzosra gondolt az okos).

Sőt.. volt hogy párom ordas németjuhász kölykére (ami szintén gyönyörű kiskutya) mondták ugyanezt. De olyan okos is akadt, aki azt mondta rá, hogy belga juhász.

Hááát.. az ilyeneknek csak gratulálni tudok.

2011. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer átmenetileg volt nálam egy hovawart, a gazdiék jó ismerősöm, de nyaralni mentek és nem tudták hova tenni a kutyust. Na egy sétánkon egy fazonnak nem tudtam megmagyarázni, hogy ez nem golden retriever, sőt, ki is röhögött, mondván, hogy nem tudom milyen kutyám van. (a kérdéses eb törzskönyvezett, neves kennel, szőke gyermeke)

Illetve többen megjegyezték, hogy milyen fura golden, és mikor javítani akartam őket, csak kérdőn néztek rám, szerintem komplett hülyének, vagy bunkónak könyveltek el.

2011. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a barna dobermann szukám láttán felkiáltott egy kisgyerek: Oda nézz anya, ott egy őzike:))))))
2011. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A dobbermanomat kölyökkorában először tacskónak, majd vizslának nézték xD
2011. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Kölyök bullmasztiffomat boxerezik :)
2011. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
a komondorom volt már minden havanse,puli,westie stb :DDD sőt volt pitbull is XD:DDD
2011. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!