Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltmár nektek olyan, hogy a...

Voltmár nektek olyan, hogy a kutyátokat más fajtának illetve más állatnak nézték? Kíváncsi vagyok :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 21:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
jajj köszi,ezek vicces sztorik :D és érdekesek...:))
2011. okt. 4. 19:52
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár az én kutyámat nem nézik más fajtának, de azért írok ide. Ugyanis az én kutyám valamilyen nagyon ritka, soha nem látott kutyának látszik. Az átlag szemlélőnek, mikor sétáltatom. Pedig csak egy fekete mudim van.

Pár napja egy kutyákkal foglalkozó emberrel beszélgettem sokáig kutyasétáltatás közben, és még ő sem hallott a mudiról. Soha. És mindenki ezt mondja nekem. Már kezdem azt hinni, hogy tényleg ritka fajtám van! Volt, aki már fel is írta a fajtáját, hogy el ne felejtse, és volt, aki visszakérdezett, hogy ez a neve? Nem, mondom, ez a fajtája :))). Hihetetlen.

Pedig a magyar biológia tananyagban benne van (volt) a magyar kutya fajták minden tagja!

2011. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokszor mást mondanak a kutyámra mind ami pl.: volt egy amerikai staffim öt boxernek nézték néha , a skotjuhászunk az állatorvos lekorcsozta , most van egy angol staffibullom kölyök öt mesziröl macskának nézték meg volt pitbull meg stafford meg korcs meg már nem tudom mi ja a legjobb amikor kérdik milyen fajta énmeg mondom lényegébe el se jut az agyukik vagy a bullterriert halják meg vagy a staffordot és amikor pl csak a bullterrier marat meg az egyének elkezte ez bullterrier ? nem is hasonlit ara tuti nem az.... vagy ha a staffordot akor meg hogy staffordnak kicsi ,vagy ha mondjuk hogy staffordshire bullterrier akor meg jéé ez a ketö keveréke ..... mimeg mondjuk nem ez külön fajta.....20 emberböl 2 ha tuta milyen kutya
2011. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Német dogom volt már tigris és oroszlán is xD
2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
áá,ezek a sztorik xD..az én kutyámat még semmilyen más állatnak/fajnak nem mondták..maximum annyit mondtak már rá hogy kiskutya,pedig már 4 éves :)..hát..kistermetű,mitmondjak :D..havanese-s keverék..és még sose mondták rá hogy jéé,egy havanese..mert egyrészt azért más,de az jobban látszik a fején..mindig megkérdezték hogy milyenfajta..röviden csak azt válaszolom hogy keverék xD
2011. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Hajnal2003 válasza:
100%
Nekem a komondorom nézték báránynak.
2015. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Sötétben staffordnak néztem egy argentin dogot.
2017. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A malinoisomat szinte mindenki nemetjuhasznak nezi. :)
2020. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!