Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyám, és most...

Bolhás a kutyám, és most kerülöm. Vajon érzi?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt bolhás, de most az lett, és a közelébe se merek menni.

Most vajon érti, hogy miért kerülöm, eddig meg nem?


2011. okt. 9. 18:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
BAROMÁLLAT !!!
2011. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én általánosban tetves lettem. Hogy örültem volna, ha anyám nagy ívben elkerül, ahelyett, hogy elmenne a patikába, hogy kb. 2 óra alatt kiírtsa belőlem egy speciális szerrel.

nagyjából Neked is ennyi erőfeszítést kellene tenned.

2011. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hehehe, ez valami vicces kérdés akart lenni, ügye??


Más nekem is volt bolhás, kapott is féreghajtót megismételve, semmi féreg nem volt a kutyában. Úgyhogy ez sem igaz, hogy ha bolhás férges is!!! A kutyabolha meg emberre egyáltalán nem megy. A macskabolha már sajna előfordul és újabban a kutyák is hajlamosak elkapni:((, mert a macsekbolha szívós és alkalmazkodóbb mint a kutyáé. Minden kutyát kell egyébként meg rendszeresen bolhátlanítani (és egyéb élőködök ellen is), akár van bolha akár nincs!

2011. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó, ha bolhás, akkor férges is - legfeljebb ti még a petéket elkaptátok, ami nem túl látványos - és tudod miért 100%, hogy a bolhás kutya férges? mert a bolha a férgek köztigazdája


a kutyabolha simán megy emberre is, ha zabálni akar, csak nem marad rajta -

2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek ilyenek az emberek?????? Nem kell kerülnöd nem rajtad fog elszaporodni a bolha. A kutyádról pedig írtsd ki, szerencsétlen állat nem tudja miért kerülöd őt. Vagy tán maguktól fognak kimászni a bolhák basszus??? -.-""
2011. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!