Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a csivavákról?

Mi a véleményetek a csivavákról?

Figyelt kérdés
Mennyire tanulékonyak? Lehet velük aggilityzni?
2011. okt. 11. 11:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én amúgy egyet nem értek... Miért kell a csivavák többségét táskában cipelni? Nem tud az járni a saját lábán???
2011. okt. 11. 16:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Én voltam a havaneses.

Mint írtam csak a csivavákra morog , hiszen amikor kölyök volt , rátámadtak ezek a ˇˇkutyákˇˇ...

Ja igen nem járunk kutyasuliba .

Engem mindig ezek a csivavák ugatnak meg.

Különben pedig a te n.juhászoddal semmi bajom sincs , csak az ökör csivavákkal -.-

2011. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát de ezt mondom, most képzeld el, ha a te kutyád rámorog egy olyan kutyára, amelyik mellett ott van egy nagyobb, aki megvédi, mert azt hiszi bántani akarja. Akkor ropi lesz a kutyád.

Le kéne erről szoktatni. Most hiába utálod a csivavát, vagy sem, most nem az a lényeg, hanem hogy a te kutyád biztonságba legyen egy másiktól.. Nem?


Kérdező, azt sosem fogom felfogni, miért kell táskában cipelni, van azoknak négy lába. Csak azok a csivavák szemtelen kis dögök, akit anya elkényeztet.


Németjuhászos voltam

2011. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én az első vagyok.:)


azt én sem tudom, miért kell állandóan táskában vinni...

talán, hogy ne lépjenek rá...:D

nem tudom.:)


De az én kis keverékemnek is van kutyatáskája, hogy amikor BKV-val utazom, kézipoggyászként szállíthassam, és ne kelljen jegyet váltanom...

Meg az én kutyám segítőkutya, de nem hivatalos, csak a pszichiáterem adott róla igazolást... (magyarul ha kutya van, gyógyszer nincs. és a gyógyszeremet nem akarom bevenni. Nem vagyok gyaggyant, csak exdrogfüggő.)


Viszont megértem, ha egy boltban nem örülnek, hogy egy kutya összeszőrözi a dolgokat...

Így amíg beugrom (nem plázában vásárolgatok...:D), táskába teszem...

2011. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

4. hozzászóló vagyok!Szerintem a csivava,és a hozzá hasonló kutyusok nem kérte a gazdiktól hogy táskába tegyék,vagy hogy pulcsit adjanak rá.Sajnos az emberek rontják el!!

Épp ezért utálják sokan a csivavát,mert bohóccá teszik őket!Nem kell itt vitatkozni melyik kutya okosabb,és melyik butább.Minden kutya okosnak születik,csak a gazda az,aki elrontja őket!!

Ismerek olyan palota pincsit aki annyira okos,hogy okosságukról híres labrador kutyákat szégyenítene meg.Jó a nevelés,és ennyi!

(Sok éve foglalkozok kutyákkal,láttam már eleget,és tudnék is mesélni!)

2011. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!