Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosz nevelésen lehet változtat...

Rosz nevelésen lehet változtatni 2 éves korban?

Figyelt kérdés

Üdv.

van egy Golden retrieverem és az lenne a problémám , hogy eddig nem nagyon tanítottam mert eléggé negatívan ragált a pórázra. mostanában többször elszökött és szerintem többet kéne mozgatni de póráz esetén le blockol.elégggé aggresszívan szoktam vele játszani bár látszólag élvezi de félek ez a nevelés kárára megy. Ilyen korban lehet még változtatni ezen legalább annyira , hogy pórázt tűrje és halgasson a vissza hívó parancsra?


2011. okt. 14. 20:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom házilag lehet e de ajánlom a kutyasulit szakértőkkel :)
2011. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
köszi bár nemtudom , hogy ezt , hogy oldom meg hacsak nem találok olyat aki házhoz is jön :S
2011. okt. 14. 20:27
 3/34 anonim ***** válasza:
több kutyasuliban van olyan hogy házhoz mennek okítani..:) csak meg kell kérdezni :) első avgyok
2011. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Sok helyen van, aki házhoz megy :)

Hajrá, lehet pár alkalom és már járhattok is a többi kutyussal suliba :)

2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet változtatni, csak akarat kell hozzá, meg persze idő és egy kis segítség. Ha Budapesti vagy, segíthetek, úgyis rosszkutyaképzés-hiányom van, mióta nem járok menhelyre elhanyagolt ebeket tanítgatni :))
2011. okt. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
budapesti kisbetűvel, sorry :)
2011. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
hát sajnos Tatabánya mellett lakom :S amúgy ő nem rosz és imádom csak ez a póráz dolog kezd idegesíteni :) azthiszem leis megyek hátha most megadja magát :)
2011. okt. 15. 11:23
 8/34 anonim ***** válasza:

Nekem kölyökkutyám van, most járunk oviba :)

Enyém is csinálja, hogy megmakacsolja magát és nem akar jönni. Vigyél magaddal jutifalatot és csald oda magadhoz, ha séta közben meg sem akar moccanni :) ezt újra és újra :)

2011. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Vegyél vagy csinálj hosszú pórázt (ne automatát, sima szövetpórázt, legalább 5 métereset), és azzal mozgasd le, mielőtt röviddel próbálkozol. Ha tele van energiával és nagyon menne, nyilván nem fog megmaradni rövid pórázon. De azért óvatosan, ki ne rántsa a karodat, kell egy kis rutin, mire megtanulsz bánni a hosszú pórázzal :)
2011. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
ráraktam a hámot ahoz hozzá szoktattam aztán egy olyan méteres pórázzal próbáltam menni de csak akkor jön ha jutalom falatot lát ( ez aggaszt mert már majdnem egy dobozt bezabált) ha kicsit rá rántok megsértődik és próbál előre menni az ajtóhoz. a hosszú póráz ezt megoldaná?
2011. okt. 15. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!