Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kis méretű kutyust...

Hol lehet kis méretű kutyust venni?

Figyelt kérdés

Vagy menhelyre menjek?Vagy esetleg van olyan akinek lesznek kis kutyusai, és nem szeretné megtartani?

Majd csak 1,5-2 hónap múlva lesz aktuális a dolog, és igazából csak az a lényeg, hogy kis termetű legyen(mondjuk mint egy meltézi)és egyáltalán nem baj, ha nem fajta tiszta, hanem keverék(kis tesómnak lenne meglepi)


2009. máj. 1. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mi az a meltézi?:D
2009. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Amugya nem máltait akartál irni?Amugy menhelyen kennelből,söt még hirdetéseknél is találsz kistermetű kutyát.
2009. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pesti vagy.

www.illatosut.hu


Itt hetente kétszer frissül a honlap minden bent lévő kutya adataival,képével.

Ha vidéki vagy,keresd a legközelebbi gyepmesteri telepet,sok helyen csak 14 nap az élet,sok kis halálraítélt várja az utolsó esélyt.

Sok gyepmesteri telepen ugyanis helyhiány esetén altatnak.

Ha megírod,hol laksz,én megírom itt a legközelebbi gyepi helyét,elérhetőségét.

2009. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a kis tesód?

Mert ha olyan fiatal kutyust nézel ki, amelyik még nem váltotta le a tüske fogait, az veszélyes lehet egy kisgyerek mellé. Úgyanis az a kutya még nem tudja mi az, hogy fáj, ha a tüske fogait csak játékból beleereszti a gazdik kezébe. Az én kezem sokáig sebes volt emiatt, mert nem tudta a kutyám meddig mehet el, még kicsi volt, hogy érezze. Leállítani pedig nagyon nehéz őket kezdetekben.

Amúgy találhatsz újsághírdetésben, neten, kutyamenhelyen (itt ingyenes, csak az oltást kell fizetni).

Jó keresgélést!

2009. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


lehet rosszul írtam, van egy olyan kutyus, hogy maltese, kis termetű és aranyos.A tesóm 11 éves és pici kutyust szeretne, azért gondoltam valami ilyen fajtára.Köszi a válaszokat, keresgélek:)

2009. máj. 3. 17:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és pesti vagyok
2009. máj. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!