Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát egyedül hagyhatok a...

Kiskutyát egyedül hagyhatok a lakásban?

Figyelt kérdés
Kiskutyám lesz, de egyedül lakom. Dolgozom, heti 5 napot, napi 8 órát. Amikor eldöntöttem, hogy kutyám lesz, akkor még nem tudtam, hogy egyedül maradok. Szóval amíg dolgozni fogok, addig egyedül kell hagynom otthon. Tudom, hogy nem lesz könnyü, de megoldható? Meg fogom tudni tanítani a szobatisztaságra, és nem fog nagyon sírni, hogy egyedül van? Mit csináljak, hogy könnyebb legyen neki?
2011. okt. 16. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem végül nem vetted magadhoz a kiskutyát!
2013. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De, igen, magamhoz vettem, és megoldottam a problémát. Reggel munka elött elvittem a szüleimhez, akik vigyáztak rá napközben, munka után mentem érte, hazavittem. Most nagyon stramm kis kutya, imád autókázni, mert kiskorában megszokta, szobatiszta, szociális, és imádom, örülök, hogy nem mondtam vissza :) Já és szerencsére most, hogy nagyobb, még mindig nem kell magára hagynom órákra, mert közelebb költöztem a szüleimhez, hogy ha bármi van, akkor csak átvihessem, és ne egyedül legyen.
2013. ápr. 5. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!