Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell lehurrogni?

Miért kell lehurrogni?

Figyelt kérdés

Ha nem sintér telepről akarok kutyát? Ha nem lutriba akarok belevágni? És mert tenyésztőtől szeretnék vásárolni, és nem a szaporítók végtermékét takarítani?


( senkit nem akarok megsérteni, akinek mentvénye van, ezzel nem lenézem a mentett kutyákat )


2011. okt. 18. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Okés, köszi az infót!

Szerintem már az is valami, ha kiteszik a honlapjukra, könnyebben gazdira talál szerintem...

2011. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyar agaram, Whippetem van, fajtatiszta, menhelyről, ügyesek, okosak, szépek, semmi bajuk. Ha hobbira kell, akkor tényleg érdemes szétnézni, de kiállításra vinni persze nem lehet.

Nem hurrognám le, aki tenyésztőtől vesz, szíve joga, de sajnos sok a primitív beszűkült agyú méregzöld "állatvédő" akik csak interneten hőbörögnek. Nem kell foglalkozni velük.

2011. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak az zavar, hogy bármilyen fajtatiszta kutya vásárlásával kapcsolatos kérdést írok ki, mindig ezzel jönnek, hogy inkább vigyek menhelyről, sintér telepről.

2011. okt. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!