Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap elviszik a kutyámat,...

Holnap elviszik a kutyámat, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap elviszik a kutyámat mert 6 kutyánk van összesen, 2kutyát bírunk csak eltartani, 4kicsi és 2nagy az egyik nagy kutya elmegy a szuka kutyám, meg majd később ha elviszi az ismerősöm 3kiskutyát akkor 2 kan kutyám marad. (1kicsi, 1nagy)

De én nem akarom hogy elvigyék a kutyámat mert nagyon szeretem, már rég óta megvan.(4éve) 8évesen kaptam a nővéremtől és most ő akarja elvinni mert senki se szereti csak én, szegény nagyon vékony is kint vannak a bordái meg a csípője. kb így néz ki.: [link]

Csak fekete fehér színű, szuka...

Most mit csináljak, mondta a nővérem h velük kell h mennyek hogy fogjam majd a kocsiba a kutyát...:'(

Pont amikor rossz elválni, és majd én is engedjem el???:O

És ha vissza jön hozzánk mert nem egy hülye kutya. Piactól haza bírt találni egyedül.(és elég mesze van a piac tőlünk). Tudja a parancs szókat.: ül, fekszik, pacsi, marad, gyere ide, menj ki, gyere be, támad, gyere vissza... ezeket mind tudja...

Nagyon nagyon nem akarom hogy elvigyék!:'( Egész nap csak sírnák...


Köszönöm előre a válaszokat!


2011. okt. 20. 08:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
55%

Jajj

Csak remélni tudom,hogy nem az útszélére teszitek ki!!

2011. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%

Hát sajnos én is úgy érzem, hogy az út szélén akarják hagyni, főleg nem is ír semmit, hogy hova teszik...

Hol laktok amúgy?

2011. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk kirakni, menhelybe adjuk.
2011. okt. 20. 09:44
 14/35 anonim ***** válasza:
55%

Igenám!Csak írtad,hogy mi lesz ha visszamegy hozzátok!!!?

Nem tartom valószínűnek,hogy egy menhelyről haza tud szökni!!!!!

2011. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívjátok az agármentőket ( [link] ne adjátok csak úgy be egy sintértelepre
2011. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Ez a válaszod nem volt meggyőző, főleg, hogy előtte meg ezt írtad:

"Az én kutyám is agár... Nem tudom szerintem menhelybe. "

Eddig nem tudtad hova teszitek, most hogy mindenki elkezdett aggódni,meg nem helyeselni, hogy út szélére kerül, hirtelen tudod biztosra, hogy menhelyre viszitek.

Melyik menhelyre, melyik városba??

2011. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Ez a agár fajtamentés ide kijönnek és elviszik vagy nekünk kell elmenni? Vagy ez hol van helyileg?
2011. okt. 20. 09:58
 18/35 anonim ***** válasza:

Az agár fajtamentés otthona Ócsán van, de többen laknak szerte az országban akik segítenek. Hívjátok fel őket és közösen tudtok megoldást találni.

[link]

2011. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Jól van köszi meglesz!:D
2011. okt. 20. 10:03
 20/35 anonim ***** válasza:
És a többi kutya?
2011. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!