Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm mondta, hogy a...

Ismerősöm mondta, hogy a cba-ban lehet venni lejárt szavatosságú szalámit 100 Ft/kilóért a kutyának. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A lejárt szavatosságú szalámival - bizonyos keretek között - semmi gond nincs. De azért lejárt szavatosságú tejet adni a kutyának, sőt kutyának direkt ilyet vásárolni... Én nem tenném.


OFF

Akiteki! Winny dobozos, Spar dobozos. És sajnos nem megsavanyodik, hanem édeskés keserű trutymó lesz belőle.

Házi tejjel semmi gond nincs.

2011. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezt azért bírom. Sok ember éhezik, megfagy télen, te pedig nem adnád a lejárt szavatosságú tejet kutyának.

Amúgy is állatoknak adják a lejárt szavatosságú cuccokat, akkor meg nem mindegy? Vagy tán azt hiszed, kidobják a szemétbe/elviszik a szeméttelepre?

Nem vagyok meggyőződve róla, de sztm még a márkás állateledelekbe is kevernek belőle.

2011. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak nem politikusnak készülsz? Ezzel a demagógiával sokra vihetnéd.
2011. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem készülök politikusnak (alapból utálom őket, és a politikát), de sajnos láttam egy-két eléggé elkeserítő élethelyzetet.
2011. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Akiteki ***** válasza:
Igazad van, épp most ebédeltem. Hiába néz itt mellettem az egyik kutyám esdeklő szemekkel, nem fogja megkapni a csontot. Összegyűjtöm, becsomagolom és elküldöm postán az etióp gyerekeknek. Lehet hogy mellékelek egy kis eukanubát is hozzá.
2011. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!