Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hámot otthon leveszitek a...

A hámot otthon leveszitek a kutyáról, vagy csak a pórázt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy csak néha húz, ha lát egy másik kutyust. Nem hiszem, hogy olyan nagy probléma ez. Amúgysem ez volt a kérdés. Köszönöm a válaszokat, akkor leveszem róla.
2011. okt. 23. 15:57
 12/17 anonim válasza:
34%
Szerintem érdemes a nyakörv mert ha elszökik látják, hogy van gazdája, és nem árt ha van rajta név, város, utca, házszám. Én a havagnese-ről le szoktam venni a hámot, meg a pórázt. A hámot azért, mert ahogyfekszik, úgy nyomja. Az én véleményem szerint csak nyakörv maradjon rajta otthon.
2011. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Van hámja meg nyakörve is de tök mindegy mi van rajta nem szokott húzni csak ha valami kutya nagyon érdekli, viszont itthon mindent leveszek róla, úgyis csak zavarná. :)
2011. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sima textilnyakörvvel sétáltatok, általában pórázzal. Ha hazaértünk a sétáról, akkor az ajtóban meg kell várniuk míg leveszek róluk mindent, kényelmesebb nekik így, és megtanulták, hogy ha nyakörvet rakok rájuk az azt jelenti hogy megyünk valahova.
2011. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagytestű kutyám van fényvisszaverős hámmal sétáltatom, mivel legtöbbet erdőben, mezőn sétálunk. Ahogy hazaérünk már veszem is le róla, nem lenne kényelmes ha egésznap rajta lenne, ráadásul a szőrét is kidörzsölné. Amúgy otthon még nyakörv sincs rajta, (viszont chippelt) így csak "pucéran" szokott lenni. :)
2011. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
A hámot le kell venni,belevághat a lábhajlatába. Én találtam utcán ilyen kutyust.
2011. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Az én kutyámon nyakörv mindig van (nem chipes ezért azon vannak az adatai), hámot akkor teszek rá mikor sétálni megyünk vagy idomítom mivel így jobban megtudom tartani és finomabb jeleket adok neki,nem fojtogatom.
2011. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!